bugün

01.01.2010 tarihinde saat 00.00 itibariyle girilecek olan girdi. o zamanlar bakalım erken seçim olacak mı ?
merakla beklenen entry dir. * muhtemelen
(bkz: yalnızlığın anlaşıldığı anlar) ya da
(bkz: yeni yil beklentileri)
(bkz: ondan geriye doğru saymanın saçmalığı) vs.
başlıklarından birine girilecek olan entry olacaktır.
2010 yılının ilk entry sini girme zirvesi düzenlenilebilir bence.*
(#4448342)
yılbaşı gecesi herkes eşiyle dostuyla eğlenirken, söz konusu enrty'nin sahibi yazar, tek başına bilgisayar başında kendi gibi birçok kazmayla yarışacaktır. bol şanslar !

dipnot: zall ilk entry'i girene yılbaşı hedayesi olarak kutu içinde bir adet dönsöz kılığına girmiş nihat doğan hediye edecekmiş. bilginize.
yazarın oo.oo'dan önce entry'i girip trt 1 yahut ntv saatini takipleyip ekle butonuna saldıracağı durumdur.olası fenalık ise bir dakika ile 2009'da kalması,diğer bir dakika ile ise malum yazara yılın ilk entrysini kaptırmasıdır.
azimliyim,ayık olursam ben gireceğim..
bir hurafeye göre ilk entry'sinde eksi oy alan yazar,tüm sene girdiği entry'lerden de aynı şekilde eksi oy almaya devam edecektir. *
bir rivayete göre 2010'un ilk entry'sini girecek yazar milli değilse milli olacakmış, milli ise o gecelik bir iskandinav güzeli ayarlanacakmış sözlük moderasyonu tarafından.
budur.
(bkz: uganda yerel saati)
entry sahibinin yeni yılın ilk saniyelerinde pc başında olup yeni yılın ilk entrysini girmeye kastığının göstergesidir. bu yazar muhtemelen acınacak haldedir. hadi dışarıya bi yerlere sevgilini, arkadaşını, aileni vs. alıp gitmedin tamam. en azından tv izleyerek gireydin be kardeşim...

ama presipleri gereği yeni yıl kutlamayan arkadaşları bu önermeye dahil etmiyorum. tercih meselesidir, saygı duyarım...
bu entry değildir. muhtemelen son entrysidir. hayırlı olsundur. *
bu entry dir.
edit: nazar etme ne olur, çalış senin de olur gerizekalı.

ahanda bu.
(#6918153) budur.
dikkatli kontrol edilirse budur;

(bkz: #6918149)
entry no.ya bakılırsa budur:
(#6918146)
editlenip girilen budur:
(#6918144)
ilk entrysi dendiğinden (#6918146) olması gerekir kanımca
edit: uyarı için komsu kizi duriye'ye teşekkürler
01.01.10 sabah 7 sularinda istatistikler yenilenince kesinlesecek entrydir.
#6918156 salise farkıyla birinciliği kaçırmış entrydir.
bulunması için acilen bir konsey oluşturulması şart olan entry.
yılbaşında dışarıya çıkmayan, işin özü, dışarıya çıkamayan, birçok sözlük yazarının, aylar süren çalışmalarının sonucu olarak, biraz da şansın yardımı ile girmeye çalıştığı entrydir. gelinlik çağına gelmiş bir kız gibidir. malum, bir kızı bin kişi ister, bir kişi alır. başaramayanların üzülmesine gerek yoktur. neticede önemli olan katılmaktır.

bana gelince, "ilk entryi ben girecem!" deyü özel bir zamanlama yapmadım. dün gece de sıradan bir geceydi . zaten, yılbaşı denen olay tamamı ile insanları uyutmaya yönelik bir tuzak değil de nedir? farkında değilsiniz oğlum. uyutuyorlar işte bizi böyle yılbaşı falan. kim uyutuyor peki? zall. onun arkasında kim var? amerika. ya, bu işler böyle işte.

bu işin şakası, nice yıllara yoldaşlar. hadi öptüm kib bye xd.
Farkında olmadan girdiğim entry' dir.*

(bkz: #6910979)buymuş.
lan gidip eğlenseydiniz ne zorunuz vardı sözlükte.
bilgisayar saatine kanıp heyecanla ekle tuşuna basılmasıyla entry'nin 23.59'da girildiğini ve yine 2009 kaldığını görmenle hüzne kapılacağın ve giremeyeceğin entry.