1. 1.
    geride bırakmak üzere olduğumuz koca bir yıl içinde akılda kalan genel olaylar , hayatımıza dahil olan yeni şeyler

- israil'in mavi marmara baskını

- Referandum (kemal kılıçdaroğlu)

- Bursaspor'un şampiyon olması (bursadan gol haberi mi var)

- benzin zammı

- öyle bir geçer zaman ki (yeni dizi)

v.s v.s. ....
    -1 ... arjantin
  2. 2.
    (bkz: inci siker)

edit: böyle başlığa, böyle entry ben napim.
    ... wolverineyolverin
  3. 3.
    (bkz: ricardo andrade quaresma bernardo)
    ... arjantin
  4. 4.
    Valla hatırladıkça hala çok güldüğüm;
    (bkz: o anons)
    istediğiniz kadar eksileyin ama güldüm abi, hala da gülüyorum.
    2 -2 ... mucaco
  5. 5.
    kemal kılıçdaroğlu : benim adım kemal ben parayı bulurum.

bu devirde hala bu partiye ve böyle bir kişiye inanan saflar var mıdır acaba?yeni nesil cem uzan oldu resmen o derece o komik.2011 yılında böyle bir saçmalıkla karşılaşmamak dileği ile.
    1 ... suluman48
  6. 6.
    sevgilisi olduğunu bilmeden hediye verdiğim rozeti görünce "kalbimin üzerine takayım" diyen kızın daha sonra sevgilisi olduğunu öğrenmem ve bu saçmalığı, kızın bana vermek istediği mesajı bir yıl boyunca düşünmem.
    ... zincirli prens
  7. 7.
    acı... minik heyecanlarımı severken, ufak şeylerden mutlu olurken şimdi hepsini 2010 yılında bıraktım. artık içim almıyor bazı şeyleri ve artık kimseye güvenmiyorum, inanmıyorum.

2011 yılı da 2010 gibi devam ediyor, umudum 2. yarısında. birşeylere inandırılmaya ihtiyacım var.
    ... yarasa da yaramasa
  8. 8.
    o zamanlar fena sürünüyorduk çocuk yaşımızda çuval gibi kamuflajlar hey yavrum hey ehhehe.
    ... mosinnagant
  9. 9.
    aksiyon dolu bir yıldı benim için, önceki yıl liseden atılmıştım, sonra öyle bir gaza gelip açık liseden yardırdım ki o yıl, 2 yıl içerisinde 3er dönemden yani 3 sınıf dersi birden verip mezuniyete yaklaşmıştım.
    ... dislokasyon
  10. 10.
    Bursa faciası, aşkı memnu, vuvuzela, 12 dev adam, referandum, kültür başkenti istanbul vs. vs.
    ... special one