1. ?.
    evet. yanlış duymadınız. bütün dünya mayaların takvimine göre 22.12.2012 tarihinde kopmasını beklerken kıyameti, çok değerli isviçre kökenli adanalı bilim adamımız inşaat mühendisi 10 yıllık uğraşları sonucu kuran-ı kerimle de desteklediği bir takım iddialar ortaya koydu. herkes son hazırlıklarını yapsın. ben başladım. namaz, oruç ne varsa. adamlar haber veriyor işte ne güzel.
    -1 ... sakat sinek
  2. ?.
    (bkz: abdest nasil alinir) *
    1 ... strong3r
  3. ?.
    (bkz: ateistlere önemle duyrulur)
    ... skinnyman
  4. ?.
    bir faideli bilgiye daha ulaştık sayın sözlük yazarları. çok önemli bir bilgidir bu. hemen sığınaklara geçin. ben sordum ya teğet geçecekmiş. gönlünüzü ferah tutun. korkulacak bir şey yok.
    tanım: nasa yalanladı... isteyen arkadaşlar milliyet arşivlerinden bakabilir efendim.
    2 ... la purga
  5. ?.
    (bkz: o değil de bi sakallı bebek vardı noldu)
    (bkz: sakallı bebek)
    ... alfa romeo
  6. 1.
    1 sene daha olmazmı? açıktan binlik çalışır...

(bkz: korkusuz korkak)
    ... darkerway
  7. 2.
    kıyamet kopcak deyince insanların aklına hemen öteki taraf geliyor nedense. insanoğlu işte.. senelerdir dünya da olup yaşadığı alem için tek bir tane bile yararlı bir iş yapmamışken, hadi onu da geçtim tek bilidiği sızlanmak olduğu için kendisi için bile kılını kıpırdatmamışken kıyamet lafını duyunca ucu kendisine dokunacağı için nasıl da tutuşuyor paçaları. 2012 ya da 2010 da kopması ya da belki de kıyamet diye bir şey olmaması neyi değiştirir ki? nasıl olsa bir gün mutlaka boyut değiştireceğiz. diğer boyutta ne var ne yoktur bilemem ama bildiğim tek bir şey var; ilk önce kendi hayatına sonra da yaşadığı evrene sahip çıkmalı insanoğlu, hakkını vermeli aldığı her nefesin ki ölüm anı geldiğinde bir hayatı ziyan etmenin pişmanlığıyla kendi kıyametini yaşamasın.
    3 ... bigudi