bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    dünya kupasini katilan 32 takimdan birisidir. favorim arjantin yada ingiltere, demedi demeyin.

neden ingiltere:
    1) grupta oynadiklari bütün maclari son mac haric kazandilar,
    2) fabio capello gibi kurt bir hoca baslarinda var ve gercekten basariya cok susamis bir takimlari var.

neden arjantin:

1) milito (inter), messi(barcelona), higuain(real madrid) gibi takimlarin as oyuncularidirlar.
    2) aynen ingiltere gibi basariya ac bir takim ve kadrosu özellikle de forveti dünyanin en iyi takimlarinda as oynayan futbolcularla dolu.
    1 -2 ... gazikentli
  2. ?.
    (bkz: honduras)
    3 -2 ... thebash
  3. ?.
    11 temmuz 2010 günü belli olacak takımdır.

(bkz: 11 temmuz 2010 dünya kupası finali)
    2 ... mavi balina hem de minik
  4. ?.
    favorileri ispanya ve brezilya.ispanyayı zaten biliyoruz da ben brezilya tarafındayım çünkü gerçekten iyi oynadıkları bir gerçek.ingiltereyi yendikleri hazırlık maçında veya arjantinle grup maçlarında çok üstün olduklarını kanıtladılar ve güçlü takımlara bile rahatça üstünlük kurabildiler.
    ayrıca ingiltereyi favori görenleri anlamıyorum.ingiliz medyasının gazına geliyolar heralde?kaç defa ingilterenin avrupa şampiyonası veya dünya kupasında başarılı olduklarını gördüler?onu da geçiyorum rooney e bişey olsa forvetde kim oynayacak?defoe crouch veya darren bent le mi şampiyon olcaklar?
    arjantin kadro olarak iyi ama arjantin futboluyla ne kadar güven verdiğini arjantin maçını izleyen herkes bilir.
    1 ... brghtsde
  5. ?.
    türkiye kazanamayacağına göre iyi olanın kazanacağı kupadır.
    ... don nie
  6. ?.
    (bkz: mavi beyaz renklere sahip maradonanın takımıdır)
    ... birdamlakerihsu
  7. ?.
    bir milli takımdır. *
    1 -4 ... orqn
  8. ?.
    maradona denen adam içine etmeseydi arjantin favorimdi şimdi ise ispanya ile ingiltereyi favori görüyorum.
    ... tsigalko
  9. ?.
    (bkz: hollanda)
    ... worldisblack
  10. ?.
    (bkz: brezilya)
    sambacıların birşekilde kazanacağını düşündüğüm turnuvadır.
    2 ... shadowofdonkey