bugün

yine bugün şampiyonluğunu göstermiştir. tebrikler trabzonspor.
tarihlerinde şampiyonlukların büyük bölümlerinde sükürsüz hakanların, erdemsiz ariflerin olduğu, bizim takımımız şike yapmadı diyemem diyen başkanlarının olduğu takımın duyar kastığı ayrıca şampiyonlukları anasının ak sütü gibi helal olan beşiktaşımıza bok atmaya çalıştığı başlık.

gidin kumda oynayın beyoğlu yosmaları.

açık ve net evet.
fenerbahçe yalakası, şike ortağı tinercilerin de inkar ettiği gerçek. niye yalayıp duruyorsunuz olm bunları.
bir beşiktaşlı olarak çok net söylüyorum 2010-2011 yılı şampiyonu fenerbahçe spor kulübüdür. kimse şapkadan tavşan çıkarmaya kalkmasın. özellikle fetöcülerin bunu dillendirmesi nasıl bir paradoksdur awk..

açık ve net evet.
gariban trabzonluların hakkını yedi şerefsizler. verin lan adamların kupasını.
(bkz: tarlaları sürmek)
görsel
TÜRKiYEDE ADALETiN BiTTiĞi TARiHTiR 3 temmuz.
Fenerbahçe nin averajla 1. Olduğunu biliyorum, puanlar aynıydı.
ben bunu trabzonsporlu olarak değil, fenerbahçe düşmanı olarak değil, sıradan bir futbol izleyen ve bir şeylerin farkında olan her türk vatandaşı gibi rahatlıkla söyleyebilirim.
Kupayı içine almıştır doğru.

O günden beri Fenerbahçe'yle uğraşır dururken küme düşeceklerdi az kalsın bir şekilde götü toparladılar ama ne oldu? Sıradan bir başaltı takımı olup çıktılar.

Bundan sonraki hayatlarında orta sıra takımı olarak kendilerine başarılar diliyoruz.
kalplerde şampiyon olmuştur. bunun karşılığı olarak şampiyonlar ligine gitmiştir. fenerbahçe ise şampiyonlar liginden kovulmuştur. kupa sadece bir teneke.

zaten gerçek şampiyonun trabzon olduğunu uefa dahil herkes biliyor.
22 mayıs 2011 tarihinde gerçekleştiği iddia edilen.

bu ne kardeşim, biri olmayan iki kupayı mahkeme yoluyla tescilletir, diğeri kazanamadığı kupaya benim der.

koskoca ligde 3 tane kupa resmen hayali. hahahaha..

bi bunlar bir de beşiktaş..
bu ikisinin benim için tek bir önemi var. logolarını küçük yeğenime matematik öğretmek için kullanıyorum. hem böyle cicili bicili, dikkat de çekiyor. öğrenmesini kolaylaştırıyor.

şampiyonların kupaları müzesinde olur, mahkeme tutanaklarında ya da boş büstlerde değil..
ne bir eksik ne iki fazla.. tıtıtıtıtı.

görsel
hamsi gardaşlarımızın ahını alanları görüyoruz işte.
yanlış beyandır. doğrusu "2010-2011 tff süper lig şampiyonu fenerbahçe"dir.
Evet o kupa sizin müzede çünkü siz hırsızsınız.
Siz şimdi kupa da istersiniz ahahahahahahahahaha.
bu şampiyonluğun sonucunda şampiyonlar ligine direkt katılmışlardır.
görsel
işte en felaketi de bu ahahah.
görsel
buyrunuz..
görsel
Halen ligi takip eden varmı.
görsel
trabzonspor un vebaline giren fenerin yine hüsranla biten bir maçına şahit olmuşuzdur dün..
şampiyon “kanırta kanırta” fenerbahçedir. aksini iddia eden müzede kupayı görmeye gidebilir.

edit: eksile yavrum alırsın kupanın sapını.

Edit2: salyaları aka aka müzedeki kupaya göz dikenlerin zoruna gitmiştir. Yalnız ne fenerbahçeymiş be 7-8 sene önce bir koymuş hala götünün üzerine oturamıyor millet.