1. 1.
    13 yaşındaymışım. mahallede sümüklü necla diye bir kız vardı ona yükseliyordum da çükümün yerini tam bulamadığım için içimdeki fırtınaya bir anlam veremiyordum. hey gidi gençlik.
    2 -3 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    üniversite son sınıftaydım bitirip askere gitme planları yapiyodum.
    1 ... nobody s
  3. 3.
    12 yaşında idim.
    Mastürbasyonu ilk keşfettiğim zamanlardı.
    Başka bişey hatırlamak istemem zaten.
    ... endless pain
  4. 4.
    18 yaşındaydım.
    antalya'da bir otelde staj görüyordum ve istersem lise bittikten sonra işe devam edebileceğimi söylemişlerdi. ama kesinlikle turizm yolunda devam etmek istemiyordum. liseyi zar zor bitirip mezuniyet törenine bile gitmedim. aynı zamanda üniversite sınavına çalışıyordum. gazi üniversitesini kazandım ve ankara'ya gittim. üniversitede ilk dönem bitti. bundan sonra 2010 yılı geliyor.
    3 ... cecen kizi
  5. 5.
    tersanede havuzda boya, kum, kaynak buharı ; ofiste de sigara dumanı soluyordum.

yani kanser olmak için gereken her şey mevcutmuş.

tamam kurtulduk da, sektör mektör de kalmadı.
    2 ... antik kilise sarapcisi
  6. 6.
    Askeri liseden elenmemi ve düz liseye gidecek olmamı düşünüp depresyona giriyordum.
    1 ... il dentisto
  7. 7.
    Lise 3 e gidiyordum.
    Ufffff yaşım çıktı ortaya yhaaa.
    ... ukulelelelli yar
  8. 8.
    ilkokul 3 e gidiyordum. muhtemelen saat 6 'da uyanıp çizgi film seyredip öğleden sonra okula gitmek dışında bir şey yapmıyordum.
    5 -1 ... kusursuz bir kusurum
  9. 9.
    1.sınıfa gidiyordum.her hafta sonu cnbc-e açıp abimle süngerbob izlerdik.bilgiseyarda gta vice city oynardım hey gidi hey.
    ... laynestaley
  10. 10.
    2. sınıfa gidiyordum.okula gidip gelirken amcamın kız arkadaşıyla dalga geçer dururdum. bunun için de dayak yerdim birde. vay aq ne günlerdi.
    2 ... lidyanetya