1. 1.
  bir türk takımını görmek istediğim final karşılaşması...***
  1 -2 ... tttddd
 2. 2.
  henüz türkiye ligini temsil edecek takımlar belli olmamasına rağmen bir türk takımını finalde görmek istediğim karşılaşma.
  ... piandahalf
 3. 3.
  istanbul fenerbahçe şükrü saraçoğlu stadyumu'nda oynanacak olan karşılaşma. bu sayede bir tarih yazılacak belki de ilk ve son kez kadıköy'e, şükrü saraçoğlu stadyumu'na bir avrupa kupası girecektir.
  5 -8 ... wolfshade
 4. 4.
  (bkz: buruk zafer)
  1 -1 ... indiana_jones
 5. 5.
  tüm fenerliler için çok önemli olan havadis.nitekim 2009 uefa finalinin kadıköy'de oynanması hayallerin ufak ufak gerçekleşeceğine işarettir.bu süratle devam edilirse 36 ışık yılı sonra fenerbahçe uefa'da final oynar.mütemadiyyen'de o yıllarda teknoloji ve ulaşım olanakları süper olacağı için ve uzaylılarlada kanka olacağımız için galaksiler arası çeşitli futbol müsabakaları olacaktır.durum böyleykende uefa kupası şimdikinin mahalle maçları statüsünde oynanacaktır.buda önümüzdeki bilmem kaçmilyon yıl sonra dahi fenerden bir cacık olamayacığına işarettir.ehi ehi
  5 -9 ... vandalkepceoperatoru
 6. 6.
  diğer avrupa ülkelerinde çok sıradan ve alışılmış olan bu tür organizasyonların, yurdumda yapıldığı zaman bütün medyanın, haddinden fazla abartarak verdiği, maçı oynayacak olan iki takımın, oynanan şehirden daha önemli olduğu bir futbol maçı.
  3 -1 ... vadideki zumbuk
 7. 7.
  tüm "türkler" için çok önemli olan organizasyondur. ülkemizin tanıtımı için harika bir fırsat daha doğmuştur. umalım ki, kazasız belasız, doğru düzgün bir organizasyon gerçekleşsin.
  2 ... insomniac
 8. 8.
  ülkemizin yararına olacak olan organizasyon. ancak bazı yazarlar bunu düşünmek yerine fenere b.k atmayı tercih etmişlerdir. yazık.
  4 ... janjan
 9. 9.
  takım fanatizmine kurban edilmeyecek kadar ülkenin tanıtımına fayda sağlayacak ve türk futboluna da ivme kazandırabilecek organizasyondur. üzerinden takımdaşlık yapmak yanlıştır.
  1 ... insomniac
 10. 10.
  finali, "fenerbahçe'nin stadında" değil de "türkiye'de oynanacak" denilmesi gereken organizasyon.
  (bkz: bu ülke hepimizin)
  4 -1 ... janjan