bugün

(bkz: facebook grup tarzı başlık açmak)
(bkz: beyler anket buldum koşun)
sonuna kadar haklıdırlar.

evet bir fenerbahçeli olarak ben de başarızdır diyorum, ya ne olacağıdı?
sen tut elindeki kupayı da şampiyonluğu da ver, sonra da ben başarılıyım de, oldu aq.

ha bizim başarısızlığımıza, bizden daha başarısız olanların hayvani sevinci ayrı bir konu, onu başka bir başlıkta değerlendirelim.
evet Fenerbahçe başarısızdır. ne 6alatasaray gibi dünya yıldızlarını aldık uefa bizim lige ambargo koyarız deyip ligi 3. bitirmiştir. ne de 8eşiktaşlılar gibi ligi 4. bitirmiş ama buna ragmen şampiyon gibi sewinmiştir. 2 kupayı sonuna kadar kowalamış finallerde kaybetmiştir ve başarısızdır.
el kaldırsın!

çok haklı olan kişilerdir. lig, türkiye kupası, uefa zaten yoktu. daha ne başarısından bahsediyorsun.
Fbli olarak başarısızdır diyorum. Futbol bunun adı ve önemli olan neticedir. istersen bir 20 sene daha yen gsyi ama kupa olmadıkça bir anlamı kalmıyor.
(bkz: arkadaşlarınızı davet edin deneyin %100 çalışıyor)
kesinlikle saçmalayanlardır. bir kere başarısız diyebilecek bir grup varsa o da sadece fenerbahçelilerdir. feneri başarılı olup olmadığını tartışmak galatasaray' a düşmez. kaldı ki galatasaray çok daha başarısız bir sezon geçirmiştir.
sözlükteki kızdırmalara, taş atamlara gelince bunun iki nedeni vardır; ilki; ezeli rekabet böyle zevkli böyle güzeldir. iki büyük kulübün şanlı tarihine ve şahıslara hakaret edilmemek kaydıyla atışmalar tabii ki olacaktır. ikincisi ise sözlükteki bazı fenerbahçelilerin fenerbahçeden daha çok anti galatasaraylı yaklaşımlarıdır. sezon boyu saçma sapan entrylere maruz kalan galatasaray taraftarı şimdi eline geçen kozu kullanmaktadır. ben de bunlardan biriyim ve sezon boyu bazı yazarların yaptığına kıyaslarsam da yaptıklarım son derece ölçülü ve tutarlı.
futboldaki başarısızlığı konusunda kimilerine göre haklı kimilerine göre haksız iken diğer takım sporları konusunda kesinlikle haksız olanlardır.

(bkz: sezarın hakkını sezara vermek lazım)
başarısız olmamıştır, göt olmuştur.*
iki dakika sampiyon bile olmustur Fenerbahce. Hangi takim yapabilir bunu?
(bkz: tüm listeni davet et fener başarılı sayılsın)
aziz'in aldığı maçı,futbollcular alamamıştır.bu yüzden başarısızdırlar.
ilk 8 ve son 10 hafta hariç başarısız takımdır.
trabzonspor'un iki maçta da yıktığı bir takımı doğal olarak başarısız bulanlardır.
-benim.
-benim.
-hayır benim.
-yok ya benim
-dağılın kara murat benim.
-ay durun durun ben geldim azize benim.

(bkz: her başlığın altına diyalog yazabilmek)
(bkz: halk oylamasına gidelim)