1. 1.
  * ukteyi veren: larker

  şuan oturmuş endoplazmik retikulumun ne işe yaradığını ezberleyen hayvan oğlu hayvandır. biyolojiyi fullediği yetmezmiş gibi geometriden de olimpiyat sorularını çerezliyordur.

  (bkz: başlık parselletmek)
  18 -7 ... fobia
 2. 2.
  bir yıl önceden hakaretleri işitmeye başlamış insandır. kıskanılmaktadır.
  6 ... parantez
 3. 3.
  şu an geometri ve bio çalışmayı bırakıp fizik 2 ye kasan insandır.
  5 ... notrinova
 4. 4.
  kıskançlık yüzünden hakaret işitmeye başlayan çocuktur. çalışın da siz de birinci olun a.q.
  5 -3 ... yoga yapan mistiq kedi
 5. 5.
  şu an itibari ile perdeyi aralayıp, dışarı bakan ve tekrar derslerine dönen gençtir. annesi öğlen yemeğinde somon yapmış. omega6 yönünden zengin zihin açsın amacıyla. norveç somonu daha pahalı ama, daha lezzetli. çünkü avlayan balıkçılar ellerine bakıyor. bizimkiler gibi değil. bizimkiler ne güzel bir diziydi gül gül ölürdük. Aysel Gürel de öldü ne yazık. en son trafik polisi reklamındaydı. Trafik kurallarına uymalı uymayanları uyarmalı. uyarıldığı zaman bir garip oluyor insan içinden bir şey çıkacakmış gibi oluyor. yok yok alyen değil alien çıkacakmış gibi oluyor. olsun ne yapalım. annem ne yapmıştır yemekte. pilav yapmışsa içine sıçan düşürmüş müdür? düşürmüşse ne yapmalı, minareye nasıl çıkmalı? serbest mi düşürmeli, eğik mi atmalı. aa güneş çıkmış. ne güzel. ne güzel? dersime döneyim. balık yiyeyim. omega6, evet omaga 6, pi 3.14...
  56 -6 ... isvicreli bilim adami
 6. 6.
  ardı arkası gelmeyen soru bankalarını çöze çöze soru manyağı olan tiptir.
  (bkz: zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır)
  2 -1 ... otto
 7. 7.
  sanıldığının aksine tüm konuları bitirmiş, şu anda tekrar yapmaktadır. ilk yüze gireceğini biliyor, fakat birincilik onun için sürpriz olacak.
  6 ... sapade
 8. 8.
  bütün türkiye birincileri gibi sonuçlar açıklandığında basın mensuplarına "planlı ve disiplinli çalıştım, sınavım iyi geçmişti ama birinci olacağımı düşünmüyordum" diyecek şahsiyettir. büyük ihtimalle fen lisesi çıkışlı olacaktır.
  4 -1 ... tuhh kahretsin
 9. 9.
  muhtemelen bütün dersane amblemleri altında,sevimli gözlükleriyle,sırıtacak olan insanüstü varlıktır.ve tıpkı diğerleri gibi sonuçlar açıklandıktan sonraki 3 gün içerisinde unutulacaktır.ama o sanki dünyanın felsefesini çözmüş gibi bir edayla objektiflere poz verirken,artık en az bir hülya avşar bir ibrahim tatlıses kadar meşhur olduğunu sanıp,bu halinin hayalden ibaret olduğunu k.çı üstüne düşünce anlayacaktır.
  3 -2 ... yesilkurbaka
 10. 10.
  gereksiz tonlarca bilgiyle kafası bulanmış, dünyaya tuhaf bakmaya başlayan insandır.

  (bkz: banane eğrelti otunun kromozom sayısından)
  5 ... mezarkabul ftw