1. 1.
  beşiktaşın yaptığı transferler ile ulaşmak isteyeceği ancak ona ulaşmak için karşısında en büyük rakibin fenerbahçe olacağı kupa.
  2 -7 ... pink_floyd
 2. 2.
  en büyük rakibinin fenerbahce olmasi durumunda cok rahat olusabilecek durum.
  12 -6 ... lionheart
 3. 3.
  (bkz: 2007 uefa kupası şampiyonu fenerbahçe) (bkz: özenti başlıklar)
  -7 ... fewzi1907
 4. 4.
  her türk takımın olmasını istenildiği gibi besiktasinda alması istenilen kupadır. bu durumda nitekim besiktastan cok türkiye olacaktır. istememekte sanırım mantığa ve vatanseverliğe aykırıdır.
  1 -2 ... haznedaroğlu
 5. 5.
  (bkz: bekleyin ve görün)
  2 -4 ... sephrenia
 6. 6.
  (bkz: numerator koyulması gereken başlıklar) *
  -1 ... thedewil
 7. 7.
  (bkz: popülizm yapmak)
  ... markovanbasten
 8. 8.
  mevcut kadronun başında çok iyi bir teknik direktör olması durumunda gerçekleşmesi ihtimali %51 olan olaydır.
  ... esteban
 9. 9.
  kulüp başkanı* bile hedeflerinin kupayı almak olmadığını, sadece gidebilecekleri yere kadar gitmek olduğunu söyledikten sonra, hoş bir anı olarak kalacak olan kişi kurum ya da kuruluş.
  ... redwinemania
 10. 10.
  galatasaray'ın da uefa kupasına giderken yapılan yorumlara benzer yorumlar yapılan başlık.. neden olmasın denilebilir.. en koyu fenerbahçelisi bile galatasaray eufa kupasını aldığında fatih terim in gözyaşlarını görünce kendini tutamayıp ağlamadımı..
  birazda galatasaraylılara hak vermek lazım çünkü fenerbahçe veya beşiktaş bu kapaya ulaşırsa ellerinde avuçlarında ayar verecek hiç birşey kalmayacak onlarda haklı..
  ama ben bir fenerbahçeli olarak galatasaray kupayı aldığında arabamla tura çıktıysam , en koyu beşiktaşlı arkadaşım hayatında ilk defa galatasaray atkısı salladıysa bırakın bu fanatizmi demek geliyor içimden sonuçta biz başarıya aç bir milletiz.. liverpool şampiyonlar ligi şampiyonu oldugunda hangi everton lı sevinmiştir hangi blackburn lü sevinmiştir.. fenerbahçe veya beşiktaşın uefa da ilerlemesini bir galatasaraylı istemiyorsa vay bizim halimize değilmidir.. ama işte konunun tıkandığı yer şurasıdır galatasarayın elindeki avucundaki tek övünç kaynağı olarak kalan uefa kupasını bir diğer türk takımı alırsa ne olur.. ne özellikleri kalır içlerinde bunun savaşını vererek fenerbahçe ve beşiktaşın uefa şampiyonu olması bir hayaldir diye entry girerek kendini tatmin etmek bir erdemmidir.. neyse
  1 ... aktif matkap