bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  dsp ve bir de belki shp ile birleşme yolunda temkinli adımlarla ilerleyen chp'nin bu birlikteliği gerçekleştirmesi halinde; türkiye'de sosyal demokrasi'nin göreceği zaferdir. 80 öncesinde sn. bülent ecevit'in %43'lerde ('77 genel ve yerel seçimleri) bıraktığı chp'nin yeniden iktidar olması halidir.
  1 -2 ... leggare
 2. ?.
  (#1596751)
  ... mr pink
 3. ?.
  bülent ecevit yerine deniz baykal mezarda olsa gerçekleşme ihtimali olabilecek hede..
  4 ... karamsar kelimeler
 4. ?.
  buğday ambarı. *
  5 -4 ... imhotep
 5. ?.
  dogru siyaset izlemeyi becerebilselerdi olabilecek durum.iyi bir lider önderliginde icine kapanmıs parti olmak yerine halkla bütünlesmek,ac,hasta insanın laiklikten önce karnını doyuracak ekmek,tedavi edecek doktora ihtiyacı oldugunu görmek,askeri atatürkü siyaset konusu yapmayı bırakıp halka yönelmek(atatürkün ya da askerin oyu asla yüzde 20lerde degildir.),muhalefetin iktidarın her dedigine hayır demek olmadıgını bilmek,kisisel kinden dolayı partiye zamanında büyük hizmetler etmis faydalı olabilecek kisileri safdısı bırakmamak gibi akla ilk gelen politikaları izledigi takdirde gerceklesebilecek(en azından 20lerde sürünmez)olay.
  1 ... enigma13
 6. ?.
  ütopyadan ileriye gitmesi imkansız olan hayal..
  ... psychological
 7. ?.
  deniz baykal ın zaferini kutlayacağı ancak politikasını değiştirdiği zaman neyin ne olduğunun farkına vardığnda elde edeceği sonuçtur.
  ... viva la fidel
 8. ?.
  olmayan, olması mümkün olmadığının o sırada da açıkça görünmüş olduğu, sadece ısrarla gözünü kapalı tutmaya çalışanların göremediği ve belki hala inanmaya çalıştığı durumun adı; belki... hala... çünkü 2007 chp mkyk raporu ortada... seçim yenilgisinin nedenlerini kendisinden başka her yerde arama aptallığıyla yaralı bir rapor... kolay gelsin, ne diyelim...

  (bkz: chp myk nin 2007 genel secim raporu)

  rapor üstüne akılcı yorum için:

  http://www.sandik.org/index.php?haberid=24782

  artık gözünü açmak isteyenler için:

  http://www.izmirizmir.net
  ... nuhungemisi
 9. ?.
  deniz baykal'ın rüyasında görse inanmayacağı masaldır.
  (bkz: Allah da seni güldürsün)
  2 -1 ... delikanlımühendis
 10. ?.
  (bkz: rüya)
  1 ... statik smiley