1. ?.
    Kendisinin muhalefet olmak adına artık saçmalamaya başladığının en son kanıtıdır.
    1 -1 ... pucca
  2. ?.
    * (bkz: çay koy)
    2 ... muru4xi
  3. ?.
    Zaten kabul edilmeyecek olan ve öneri sahibinin de bunu bildiği, bölge insanlarının oyunu toplamak için yapılan popülist öneri. Takımların X veya y olması önemli değildir.
    1 -1 ... baybars
  4. ?.
    "elma ağacının dibine elma düşer" sözünün haklılığının isbatı. peki bursa, antalya, izmir analıktan mıdır?

(bkz: alıştık artık)
    (bkz: şaşırmamak)
    1 ... palta
  5. ?.
    kendisinden beklediğim bir gerizekalı devlet adamının önerileri isimli kitabında mutlaka yer vermesini istediğim kayda değer kuşbeyinli tavsiyesi.

(bkz: ananı da al git burdan)
    2 ... martyns
  6. ?.
    +bu takımlarla maç yapacak olan takımlara da,maç başına 10 puan vermek ve bütün oyuncularına çeyrek altın takmak.
    +samsun ve diyarbakır'a komşu illerin de,komşu olması dolayısıyla bu imkandan faydanlaması..
    +ataturk'u samsun'a getiren vapurun samsun'a gelinceye kadar geçtiği tüm illerdeki takımların da bir üst lige yükseltilmesi.
    +diyarbakırspor'u bir dahaki sene bölge barışı için şampiyon ilan etmek.
    +allah nasip ederse,samsun'a da ondan sonraki sene türkiye kupasını armağan etmek.
    +uefa ya başvurup,bu takımların direkmen şampiyonlar ligine katılması için elinden geleni yapmak.
    +afrika kupasının bölge barışı için diyarbakırspor'a verilmesi
    +avrupa kupalarında bi bok yiyemeyeceği anlaşılan takımlar yerine bu 2 takımın katılması.
    +dünya kupası finalini diğer finalistleri sallayıp bu 2 takımın arasında oynatmak.
    +yine bölge barışı için ingiltere ve diyarbakırspor arasında dostluk maçı düzenlemek.
    +samsunspor'un bütün oyuncularını a-milli takıma çağırmak.
    +karşıdan karşıya geçerken sağa ve sola bakmak

önerilerini de içeren saçma salak pakettir *
    3 ... aby
  7. ?.
    yakında bu önerileri ; "hatay'ın plaka numarası 31 bu yüzden birinci lige çıksın" takip ederse şaşırmamak gerekir.dünyada ilk defa bizde oldu sanırım bölge barışı için futbola şiddet bulaştıran bir takımı ligde tutmak istemek.
    2 ... elendil
  8. ?.
    bir de kendisinin antalyalı olması hasebi ile, "bakın ben kendi şehrimin takımını bile bu sebeblerden dolayı feda ediyorum" demagojisi yapmaya çalışmıştır.
    1 ... palta
  9. ?.
    cumhuriyet halk partisinin şimdiki halinin baş sorumlusunun uğraştığı bir zırvalık daha. *
    3 ... fth
  10. ?.
    bir sonraki önerisinde;misak-ı milli sınırları içinde yer alan musul ve kerkükte birer futbol takımı kurup bu ekipleride türkiye süper lige alınmasını isteyecek süper(!) insan..*

edit: yaw arkadaşla bir geyiğimiz vardı onun için "kuvay-ı milliye" yazdım ama bir uyarı sonucu "misak-ı milli" olarak değiştirdim..*
    3 -1 ... tttddd