bugün

(bkz: ankara coştu durduramıyoruz)**
kaçırılmayacak zirvelerden biri daha. efendim siz haber verin benim işim düştü ankara ya, sizi merak ediyorum diye hemen bir zirve düzenleyelim. bu işte ustayızdır, övünmesi ayıp. kaçıncı nesil olduğunuz önemli değil, gelin kaynaşalım. ama söylemedi demeyin bağımlılık yapıyor. 4 sınavı bile olsa ne yapıp yapıp geliyor insan.
mecburen katılıcağımız bir zirve daha, yakında ben de ankara zirvelerine bir son verelim zirvesi düzenleyeceğimdir efendim. 2006 ylının son ankara zirvesi dir aynı zaman da çok güzel olacağı kesindir.
yurdun dört bir tarafından yazarları beklediğimiz zirve. en güzel şekilde ağırlamaya çalışacağızdır, merak etmeyin. kalacak yeri olmayan arkadaşlar, gar da veya aşti de bolca boş yer vardır, bir sıkıntı yaşamazsınız. şaka şaka, siz gelin kalacak yer sorun değil,hallederiz.
16 aralık'a kadar ölmez de sağ kalırsam yeteceğim zirvedir.
inşallah bi aksilik olmazsa katılacağım zirvedir. hem marla singersız zirve mi olur.*
başlığı görünce şarkı geldi aklıma.
çok karakışlar gördüm ben yine yenilmedim
çok ayrılıklar gördüm ben yine pes etmedim.
ne güzel söylemiş kibariye ablam.
edit olarak: *
bir ankaralı olarak kaçırmak istemediğim,merakla beklediğim zirve...
benimde gelmek istediğim zirvedir. ama tabi derseniz sen kimsin de bizim zirvemize gelmek istiyosun, bir şey diyemem tabi..
ben de katilmak istiyorum zirvesidir, zira freedean'a fazlasiyla mahcubumdur, ilk etapta onun gonlunu almak istiyorumdur.
katilmak istedigim zirvedir. *
18 aralıkta jürim olduğundan kesinlikle katılamayacağım zirvedir. ama hunlu nun organizasyonunun iyi olacağından eminim. katılan tüm ankaralı yazarlara şimdiden iyi eğlenceler dilerim. ben çizerkene siz eğlenin * *
oh oh, sinema varmış, zirve varmış. ben ve enişteniz olmadan olmaz değil mi?
gerçi söz verdiğimiz zirvelere gidemedik, şartlar müsade etmedi, mahcubuz, alnımız ak değil malesef; ama bu sefer bir mani olmazsa oradayız. hepinizi çok özledik.
bir bardak temiz suya bir damla dahi olsa mürekkep damlatıldığı vakit, o suyun bir daha içilemeyeceğini bildiğim için katılmayacağım zirvedir.
daha oncede katılmama rağmen sorun cıkmazsa yazar olarak katılacağım ilk ankara zirvesi.
ille de shawsank redemption diyerek, eskişehir' den ankara' ya gelerek katılmak istediğim zirvedir.
ankarada olup da olayın haberini adanadaki kuzenimden aldığım zirve!
neden en son benim haberim oluyor?
ilk defa katılacağım için heyecan için de bulunduğum ama güzel olma ihtimali yüksek hoş ve neşeli beraberlik...
hazırlıklarına yaklaşık bir ay önce başlanan, hunlunun büyük emek harcadığı zirvedir. ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesi ne katılacak ve katılamayacak herkesi bekliyoruz. iki hafta ayılmanıza yeter herhalde.*
daha çook var. bakıcaz dediğim zirve * * * * * *
gelmeyi istediğim fakat konum itibariyle bana uzak olası nedeniyle katılamayacağım zirvedir. katılacak arkadaşlara iyi eğleceler.
beyler zirve varmış! pöykürüşümün ardından
yancı bünyelerin "git git gitmeyen ibne!" tezahüratları arasında düşünmedeyim ey yazarlar...
ha sözlük/zirve olayları yabancı olduğumuz olaylar değil fakat içinde bulunulan sözlükte "arkadaş listesi 0" gibi bi tabir görüldüğü vakit, ister istemez bir yabancılık (yabanlık) çekiyor insan...

lütfen dikkat! * haaa o tarihler arasında ankarada olur muyum?
veyahut olsam bile, hocam ben bu zirveye gelir miyim.. onu bilmiyorum...amaaa ma şurası su götürmez bi gerçek kii! düşünmüyor da değilim hani...

ha bu msjı sallayıp da "hocam alaaaahaaaşgına gel! sensiz olmaz zirve" tadında kim özel msj atar ben cvbı biliyorum... etkisiz eleman
büyük ihtimalle katılamayacağım zirvedir ama her an bir sürpriz yapabilirimdir. dikkatli olunsundur.*

saatler sonra gelen edit: bir yazar arkadaşımızın* ısrar etmesi ve istediğim bir şeyi söylemesi durumunda gelme ihtimalimin artacağı zirvedir de... her şey onun içindir, o isterse değil ankara fizan da zirve olsa gelirimdir.*
katılacağım ve sevgili hunlu' ya shawsank redemption talebimi yenilediğim zirvedir.
kesinlikle gidilmemesi gereken, zarar ziyan zirvedir.
gitmem, gideni de sevmem **

tamam itiraf ediyorum, boru gibi çizimlerim, gümbür gümbür jürim var 18inde. siz orda muhabbet edip eğlenirken, ben evde yağlı saçlarım, uykusuz gözlerim, yorgun bedenim* ve hayata küsmüş yitik benliğimle, bitap bir halde çizim yapıyor olacağım. eğlenin anasını satayım, ben evde mal mal oturur çizittiririm plan, kesit, perspektif.*