bugün

Euronun tedavüle girdigi sene.
Reşit sıfatını haiz olmam.

Edit: arkadaş benim 18 yasina girmiş olmam seni neden rahatsız etti?
akp iktidar.
-kader diyemezsin sen kendin ettin-
2 NiSAN 2002 DEDEMiN VEFATI.
gerisi yalan
ak partinin iktidara gelmesi
dünya kupası
akp nin iktidara gelmesi
soğuk kışı
sınıf arkadaşım aynur un ölümü.
ortaokul diplomamı almaya gittiğimde 10 milyon (altı sıfır atılmadan önce) getirdin mi diye soran müdür yardımcısı.
senide unutmadım.
Klimalı doğan slx üretilip bitmişti.

Tofaş kuş serisinin son üretildiği sene.
oğlumun üniversiteden mezun olduğu yıl. kızımın 2. çocuğunu dünyaya getirdiği yaz.
percere açılır, 'amcalaaar! çabuk yapın okulumu!' diye bağırdıktan sonra hızlıca kapatılır...
2.sınıfa geçtiğim yıl.
ilhan mansızın senegale attığı gol ve türkiye brezilya maçı.
(bkz: 2002 dünya kupası)
(bkz: akp iktidarlığı)
(bkz: 18 yaş)
(bkz: reyting hamdi)
(bkz: sevda demirel hande ataizi kavgası)
(bkz: 12 dev adam)

budur.
2002 dünya kupası 3.lüğü ve tabiki lucescu'nun 3 yıldızlı tshirtli fotoğrafı
ehliyetimi aldığım için ailemin bana hediye ettiği ilk arabam.
hakan şükürün golü, ümit davalanın saçı ve s.
Anısı çok ama en çok sevdiğim şekilsiz şekilsiz futbol kartları vardı. Çok oynardık. Yeni nesilin tadamayacağı bir mutluluk.
Sarı anadol kasasında en yukarı zıplama yarışı yaparken çamaşır ipine takılıp diş etimin içinde ters dönen köpek dişim.
pakemon yılları zamanında pikaçu nun Balbazar ile sarmaşık kırmaşık saldırılarını izlemekdi o yıllar...
Bir boşanma bir ölüm.
Askerdeydim o zamanlar. Ankara'da yapiyordum askerligimi. Kurtulus parkina giderdim her firsatta. Bi kumruyla arkadas olmustuk. Ben ne zaman parka gelsem oturdugum banka gelir cekirdegimden otlanirdi. Önceleri hayli urkekti zamanla alisti. Masanin ustune konar cekirdek ici vermemi beklerdi.
Dünya kupasında oynamış olan milli takımımızın maçları..
Ronaldo ümit davala arar buluruz izini ilhan mansız Güney kore hakan şükür trt 1 kosta rika.
Dünya kupası cola turka veya Pepsi nin yapmış olduğu puzzle vardı. Yıldıray Hamit falan.
hayat şartları her zaman zor ama o dönem psikolojik olarak mutlu bir ülke hatırlıyorum. hatta inanmazsınız akp geldikten sonra 3-4 sene daha belki de artarak bu devam etti. sonrası malum.