1. ?.
  Babadan oğula gider böyle..
  1 -1 ... the godfather
 2. ?.
  florasanları hazır olan nesildir. (bkz: evet geçin sıraya)
  ... cuzdandaki son para
 3. ?.
  bunlar babadan oğula nesil herhalde...
  doğuş reyis
  3 ... sonsuzakadargalatasaray
 4. 1.
  3. entry de kendi girmeden gireyim hemen, pişman olmak için daha neyi beklediğini düşündüğüm nesil, ülkeye barış! huzur! getiren denmiş, terörün patladığı yıllar akp dönemiyle paralellik gösteriyor, bak bakalım sınır komşularına kaçıyla barış içindesin, kaçıyla savaşın eşiğinden döndün. ha şimdi şakirtlerimiz diyecekler, abi hizmet ediyorlar, yol yapıyorlar, adamlar namaz kılıyor en azından yea bikbikbik... diye, sosyal devlet değil mi burası yol, su, köprü, elektrik, sağlık, iş, eğitim... bunları karşılayacak yapacak başa kim gelse yapacak yoksa yerler öyle sosyal devleti, namaz konusuna gelince hiçbir şey göründüğü gibi değildir, beni 1 sene arkadaşlarım ateist sanmışlar sırf giyidiğim haki rengi uzun mont, ve hükümete karşı konuştuğum için beni bir vakit namazı kılarken gördüklerinde de çok şaşırdılar hatta bir çoğu ön yargılarına lanet okudular, aaa ama abi sen haki mont!!! hükümet karşıtı!! değil misin, evet abi yeşili seviyorum,sırf namaz kılıyor(samimi olduklarına inanmıyorum bu konuda) diye bu sahtekar, emek hırsızlarını sevmemi bekleme ki müslümanlığın içine etti bunlar dedim en para düşkünleri-manyakları bunlardan çıkıyor, namaz kılmak her cuma sekreterleri aracılığıyla ajanslara haber salıp "başbakan x camiinde cuma namazını kılıyor, birazdan çıkacak" dedirtmek değil. bir an önce bu hükümetin son bulması dileğiyle.
  3 ... zindandelen nostradamus
 5. 2.
  (bkz: açtığı başlığın ikinci entry sini giren ezik troll)
  ... kullanma kilavuzu okuyan turk
 6. 3.
  ALEYKUM SELAM...
  KOYUNLARIN ILK OY KULLANMALARINA DENK GELIR.
  1 ... gamble
 7. 4.
  11 yıl sonra yani 2013 yılında ülkeyi bölünme eşiğini getirmiş partiye oy vermiş efsane nesildir.
  1 ... konglamere lenf nodu
 8. 5.
  yarrak kafalı nesildir.
  2 ... ecel
 9. 6.
  ve aleyküm selam.

  sadece efsane nesil değil, memleketini dünya ekonomisi arasında ilk 10'a sokacak olan neslin başlangıcıdır. 2023 hedefidir, dünya da ilk 10 ekonomi arasına girmek. az kalmıştır. avrupa ekonomisi hızla çökerken, türkiye ekonomisi hızla ilerlemektedir.

  memleketinin ileri gitmesini istemeyen kafirler bunu anlayamaz, anlasalar da inkar eder zındıklar.
  -4 ... omrum tribunlerde gecti
 10. 7.
  Kesinlikle ışığı taa o zamanlardan görebilmiş ilerigörüşlü aydın bir nesildir. Efsane olması da ayrı bir özelliği.
  Tayyip reis in gerek karizmasından, gerek siyasi alandaki başarılarından yola çıkarak ilk oy verenlerden olma şerefine nail olmuşlar.

  Ülkeyi darbecilerin ellerinden kurtaran yüce akepe nin devletin başında olmasına ne kadar şükretsen azdır.
  2050 de de Oy verebilmek ümidiyle el ele.
  -3 ... belki de hicbir sey bilmiyoruz