1. 1.
    şu an itibariyle yasal olarak suçtur. 1 sene daha sabredilmesi gerekir böyle bir yola çıkılacaksa.
    5 -13 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    pedofiliye girer.
    1 -6 ... karabiber34
  3. 3.
    çocuğun cinsel istismarıdır. suçtur. ancak şikayete tabii bir suçtur. şikayet yoksa, yargılama yapılamaz. istisnai durumlar, her iki tarafın da 18 yaşından küçük, 15 yaşından büyük olmasıdır. bu durumda suç unsuru oluşmaz.
    6 ... petrauskas
  4. 4.
    Rızası olsa da kurtarmaz, göde girer.
    -1 ... hakan yavas
  5. 5.
    bir kadın bunu 17 yaşında erkek ile yapsaydı, aman ne güzel mi olurdu?
    -3 ... undergroundy
  6. 6.
    O ne lan sigara markası gibi.
    Tü size.
    2 ... vatansever terorist
  7. 7.
    -aşkım şey, ben aslında üç ay sonra reşit oluyorum.
    -ne, ben bunca zaman çocuklardan mı hoşlanıyordum yani? Hay allah, hiç de haberim yoktu.
    -şaka be şaka ihueheh.
    -oh, bi' an pedofiliyim sandım ya salak şey.

Daha ciddi bir cevap gerekirse * reşit birinin 2001'li biriyle ilişkiye girmesi suçtur ama pedofili değildir. Zira pedofili küfür değil hastalıktır ve tanımları bellidir.

Siz kavramları böyle yerli yersiz kullandığınız zaman, içlerini boşaltıyor ve kullanılmaları gereken asıl vakitte gösterecekleri etkiyi bozuyorsunuz.
    7 ... bir mizantrop
  8. 8.
    ben milf seviyorum 30 unda olursa daha tatlı oluyor.

ama 25 e de hayır demem, bakımlı olsun yeter.

bu ne amına koyayım jigolo ilanı gibi oldu ya. yok yok, çıkar onu aklından, üste yazanları sil kafandan.
    1 -4 ... opus magnum ii
  9. 9.
    tam bilmiyorum ama rızası olsa kurtarır diye hatırlıyorum yasayı. bildiğim kadarıyla 16'yı doldurmadıysa hiçbir güç oturma organınızdan kan alınmasını engelleyemiyor.
    ... masklavi
  10. 10.
    Pedofili değildir.
    2 ... enkidu1986