bugün

Windows millenium edition .
(bkz: cem yılmaz millenium)
(bkz: uefa kupası)
kardeşim öldükten sonraki geçen bir sene. oldu mu?
(bkz: suçiçeği)
27nci yaz olimpiyat oyunlarının sydney'deki açılış ve kapanış törenleri. 8 yaşında bi çocuksanız ve bunu izlemişseniz nedense çok aşırı etkileyiciydi.
Microsoft un 2000 yilina girildiğinde bilgisayarlar çalişmayacak , 2000 yilina uyumlu bir işletim sistemi alin yalaniyla sattiği windows 2000 .
peder beyin 1999'dan 2000'e geri sayımın yapıldığı sırada kafasını duvara bilinçli olarak, arka arkaya ve orta şiddetlerle vurması ve bir yandan "ilerde çocuklarına anlatırsın, babam milenyuma girerken kafasını duvara vurmuştu dersin" demesi. artık neyle neyi karıştırmıştı o gün bilemiyorum ama hala hayatımda gördüğüm en sarhoş insandır o hali.
galatasaray, uefa kupası'nı kazandı.
komşu kızı ile sünnetçilik oynamak, ne alakaysa.
Süheyl ve behzat uygur.

saygılar sunuyorum azizim...
cem başkan. milenyum şahane pazar.
uefa winner of galatasataray..

orta okula baslamam.

baskada bisi yok..
(bkz: Milenyum)

Uçan araba bekliyorduk, siyasi krizi gördük.

iki yıl sonrası da malum zaten..
Galatasaray'ın uefa aldığı gün Fatih'te kutlamalara katılmıştık. Beşiktaşlı olsam da güzel günlerdi.
Milenyum ayağına gri gri gezen adamlar.
Askerde gs nin kupa finali oynadığı gece bütün gs li ibneleri çevre nöbetine yazmam ahahaha. ..
Babaannemin vefatı. Yıkılmıştım, en sevdiğim insan göçmüştü dünyadan. Unutursam kalbim kurusun... nur içinde yat herşeyim..

(bkz: özlemek)
galatasaraydır. uefa kupası final maçıdır. yılan hikayesi dizisi meşhurdur 2000nin. telsimdir cem uzandır 2000. 3 temmuzu kötüdür 2000nin ama. kemal sunalı aramızdan almıştır.
"sessizce durup usulca sokulmak varken tut kendini yüreğim diyorum"
fifa 2000 oyununu kaldırmayan bilgisayarım.

(bkz: compaq)
Delta force 2 diye bir oyun vardı. Benim aklımda o kaldı.
görsel
(bkz: Pokemon)
https://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw