bugün

aylık 1800 lira vererek ev almak varken, 2000 lira verip kiracı olarak sürünen gerizekalıdır.
çevremiz de bolca mevcut bu mallardan. sonra "10000 lira ile geçinemiyorum offf yaa.." tarzı sitemlerde bulunurlar. o parayı bana ver 2 aile doyururum.
10 000 lira alan adam bağcılarda oturmaz .
muhtemelen daha yaşanabilir bir semtte oturuyordur
oturduğu semtte de aylık 2000 tl ile ev alamaz.
istanbulda en boktan yerde ev almak için aylık 2500-3000 tlyi gözden çıkartmak gerekiyor artık
yatırım amaçlı alabilir gerçi .
peşinattan bihaber olanları göstermiştir.
fakirdir. kesin ve net.

lan yıl olmuş 2015 hala evi olmayan var.

hayır yoksa bizimkilerden bir kaç tanesini vereyim. 1 tanesinde oturur diğerlerini kiraya verirsiniz.
2250 ile 3+1 evde tek basima oturuyorum Istanbul'da.
Kizlar, siz konuyu biliyorsunuz.
Ben gerizekaliyim cunku, anlamam.
Valla bizim burda en pahalı kira 560 civarı.
avcılar'ı istanbul'un göbeği olarak nitelendiren mal beyanı.
Aylık 1800 TL ye bir de 50 bin peşin vermeden (50 bini götü satıp dahi bulamang) nerede ev alıyorsun AMK dingosu!

istanbul'da içine sıçmayacağın krediye uygun ev minimum 300 Bin TL den başlıyor!

300 Bin TL için en az 50 Bin TL peşinat ödeyeceksin!

Alabileceğin kredi miktarı 250 Bin TL!

250 Bin TL'nin aylık ödemesi = 3.762 TL

10 yılın sonunda eve ödeyeceğin para = 453.287

Yani 250 Bin tl Kredi için 203 bin TL faiz ödeyeceksin!

1-) 50 Bin Peşinin bulmak için karı mı satalım, kokain mi satalım!
2-) Ayda 3.762 TL borç ödemen için yiyecek yakacak, giyim, ulaşım masrafı vs. de koy. Minimum 5500 TL kazanman lazım!

Benim göt bu kadar etmez birader, gel seninkini satmayı deneyelim belki ayda 5500 TL kazanırız AMK!

Yani kedinin çükü olmaya yetecek akıl yok ama bir de insanlara akıl veriyorsunuz AMK!

Zaten insanlar kiradan, ev sahiplerinin pisliklerinden vs. daralmış, insanlar kışın doğal gaz ödeyemiyor!

Ayda 1800 TL ye ancak 30 bin peşin versen, 121 Bin TL kredi çekiliyor yani maksimum 151 Bin TL lik ev alınıyor!

istanbul, izmir, Ankara, Antalya vb. bir yerde bu fiyata dandik bildiğin mezar dahi alınamıyor amk!
güncel Önemli Başlıklar