1. 1.
  90'larda doğmak, power rangers izlemek, çocukluğunda pokemon, dijimon ve türevlerinin tasolarını biriktirmiş olmak, milenyumun ne anlama geldiğini öğrenmek ve hala genç olmak...
  3 ... 6.4.r.1.$.h
 2. 2.
  ben apolitiğim demekten gurur duyan, suya sabuna dokunmayıp kendisi hakkında alınan kararları ve yapılan haksızlıkları kayıtsızlıkla izlemekten çekinmeyen, eğlence anlayışı herşey ile dalga geçmek olan, saygı duyulacak şeyleri tüketmekte ustalık kazanmış, kendini markalarla tanımlamaktan gurur duyan, mcdonald's ve burger king'ten beslenen, deli gibi kola tüketen bir çoğunlukla, alternatifliğin popüler olduğu bir çağda yaşamak.
  5 -3 ... personanongrata
 3. 3.
  bağdat caddesini keşfetmek,bu caddede yürüyünce daha fazla mutluluk hormonu salgılandığını sanmak.*
  -2 ... fayaka
 4. 4.
  sabahları tusubasa izlemek,akşamları mahallede topa onun gibi yamultucu vurmaya çalışmak...
  5 ... hscn
 5. 5.
  (bkz: 2000lerde genç yetişkin olmak)
  -1 ... pafküf
 6. 6.
  Yıllarını bayblade,pokemon ve envayi çeşit taso biriktirenlerin iyi bildiği ve yarısından fazlasını tamamladığımız yıllar.Star wars bitmiştir.Galatasaray hem tarihinin en iyi hem de en zor yıllarını 2000'lerde geçirmiştir.Türk futbol tarihinin en önemli başarıları kazanılmış ve ardından bir suskunluk dönemine girilmiştir.2000'ler çocuklar ve gençler için yepyeni bir sayfa olmuştur.
  ... indiana_jones
 7. 7.
  (bkz: aa bu benim lan)
  -1 ... arude50
 8. 8.
  tüm dünyaya göz göre göre yalan söyleyerek savaşlar başlatıp savaşlar bitiren insanlar görmek, 11 eylül ü tvden canlı seyretmek, bunların aksine barış manço yu tanımış olmak.
  1 ... hbk
 9. 9.
  hayatın giderek sunileşmesi, insan ilişkilerindeki bozulmalar, küresel ısınma vb. problemlere malesef tanık olmak, 70ler, 80ler ve 90lar gençliğine gıpta edip 'ya 2100 yılında genc olsaydım' diyerek kendini avutabilecek zekada olmak. *
  2 ... soulsuicide
 10. 10.
  bu yılların hiçbir karakteristik özelliği olmadığı için kötü birşeydir. makineleşmenin başlangıcıdır, ne kadar iyi olabilir siz düşünün.
  -1 ... kelly