1. 16777215.
    2019 da doğup daha yaşını doldurmamış bebeklerden nasıl nefret edebildiğini merak ettiğim kindar yazar beyanı.
    1 -1 ... citius altius fortius
  2. 0.
    2000-2010 arası olsa ve nefret yerine sevmeme durumu olsa anlaşılabilecektir. 2019 lunun nesinden nefret edecen ki ?

- şuna bak nası doğuyor pis bebek. biz böyle mi doğmuştuk..
    4 ... mel mel bakan gibson
  3. 1.
    Mantıklı bir sebebi olmasada içten içe katıldığım durum.
    ... ekrem abi
  4. 2.
    hadi 2000 2005 arasını boşver. ondan sonraki nesiller kanser artık. çok belli
    1 ... mrjansen
  5. 3.
    Ayrı kuşakların insanları olduğumuzu gösterir. biz y kuşağı olarak, bizden sonraki z'ye alışmaya çalışırken bir de bu 2010 sonrası alfa kuşağı çıktı başımıza.
    7 ... felisdomesticus
  6. 4.
    Hasat edilip kalan belli bir miktarının gözetim altında yaşatılması gereken kuşaktır.
    1 ... king eomer
  7. 5.
    yargılamak yerine ornek olsak, tanımaya anlamaya çalışsak ne olur?
    ... bittimiacaba
  8. 6.
    belirtilen tarihten bayagı uzak olarak şanslı hissettiğim durumdur.

şımarık bir nesil yetiştirilmeye başlandı. sorumluluktan kacan, adam olmak istemeyen, dünayı sadece bir oyun parkı olarak goren cocuklar bunlar.

bugun tablo kötü görünse de onlar bizim umudumuz, umarım bizleri yanıltırlar.
    ... kitap okuyamayan insan
  9. 9.
    Sevmiyorum bu nesli.

Sevmedigim için ileride dünyanın kotü bir yer olmasını umuyorum. Baskı, kötülük, zulüm içinde yaşarlar umarım.
    3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 10.
    Onların bir suçu günahı yok gelişen ve değişen ama gittikçe kötüye giden dünyanın suçudur. Küresel sorun.
    2 ... desifreleyici