bugün

Sormayın kardeşleri m bizde aynı dertten muzdaribiz. Ne var biliyor musunuz vatandaşları zora sokarak tasarruf yaptiriyorlar ama kendilerine bunu asla yapmıyorlar kendileri bu tasarruf lardan zamlardan sıkıntılardan ayrı tutuyorlar vatandaş eziliyor aç kalıyor herseyden eksik kalıyor ama onlar herseyin en iyisi ni yiyip iiciyorlar en iyi araçlar evler daha aklınıza ne geliyorsa. Adalet sıfır bu ülkede sonra millet içimizi kusarcasına bögürüyor lar memnunlar . Sanki onlar bunu vatandaşa yapmamış gibi. Hayırlısı . Allah sonumuzu hyir etsin.
Ekmek bal yağ yenir mi araştırılsın amına koyayım!
4 kişi çekirdek aileyiz sadece bilgisayar , televizyon , buzdolabı aktif. Işıkları sadece yemek yerken acariz. Bulaşık makinesi 4 güne 1 atılıyor. Evde enerji tuketecek lüks eşyalarımız yok günün 10 saati ev boş 8 saat uyku zaten evi 5-6 saat aktif kullanıyoruz onda da kisabildigimiz kadar kisiyoruz. Buna rağmen 186 lira geliyor. Bana 1 km uzaklığa dosenen kaldirimi, Camide, kuran kursunda yanan elektriği bana 2 km uzaklıktaki parkın lambasına kadar biz ödüyoruz heralde.
187 tl geldi bu ay. Yemin ediyorum mesajı görünce bi kalp krizi geçirir gibi oldum. Lan ben tek başıma yaşıyorum ne ara bu kadar elektrik tukettim?
Hollanda'da kullandığın suya ödediğin verğiden haric birde %6 ek vergi ödüyorsun. Yani vergi üstüne vergi.

tasarruf ediyim dediğim ay daha çok ödüyorum, şimdilerde koyu verdim.
Bakalım sonu ne olacak.
benim fatura tek yaşadığım halde 140 lira geldi diye karalar bağlamıştım, demek beterin beteri var! Neyse bizim vergilerle saray uçuyor, boşa gitmiyor yani o paralar.
150 lira zaten vergi amk. bu insan ne harcadı da bu kadar fatura kesiyorsunuz.
televizyonu camdan attım. kombiyi kesi biçip odun sobasına çevirdim. gene de 128 tele geldi.
vay anasını.
saray yabıyoz

yol yabıyoz

köbrü yabıyoz

uçak alıyoz.
siz de yıkanmayın, evinizi, kıyafetlerinizi yıkamayın efendim! Pis kokun, yeter ki saraya zeval gelmesin.
100 lirası dağıtım giderleri ve vergilerdir. geri kalan 100 lirası da tüketim bedeli.

yaşasın tam bağımsız özelleştirme.
iki kişinin tüm tasarruf çabalarına rağmen elektrik faturası 200 lira gelir mi?
Hala bu adamlara oy verenler Allahlarından bulsun!
güncel Önemli Başlıklar