bugün

Başkası adına utanmak deyimini iliklere kadar hissettiren ümmettir.

Bedava sirke baldan tatlıdır gibi nahoş bir atasòzümüz olsa da, onur denen bir kavram da vardır ve değerlidir.

Sanattan, eğitimden, nezaketten uzaklaştılmış toplumlarda sıkça görülen bir nevi barbarlıktır, utanç verir.

Yapmayın!
Allah billah aşkına o pozisyonlara düşmeyin!
Sadece onlara diyorum ki
Hahahahahahahaha
Beter olun aq Çomarları bak tekrar gülüyorum size hahahahaha
1 cay icin birbirinizi s.kin yavs ak lar...
türk milletinin genel özelliğidir bu. trilyonlar da kazansa beleş dağıtılan bir şey için zidiham yaratır.

atasözü bile var bunla ilgili "beleş sirke baldan tatlıdır" diye.
içinde beyaz çay olan torbalardır. fetöcü saray görevlilerinden biri çayları değiştirmiştir.
Bu kavga yokluk değil varlık kavgası.
Liderlerinin elinin değdiği çayı kapmak için yarışıyorlar.
Yarın internet de sn Cumhurbaşkanımızın elinin değdiği çay 10.000 lira diye satışa çıkaracak girişimcilerden beklenen hareket.
Yoksa çay da neymiş?
Hem Erdoğan'ın çıktığı yayını yapan TV için “Başbakanımızın çıkacağı televizyon yere konmaz" diyen anlayıştan ne beklenir?
https://m.youtube.com/watch?v=xd1E8nD-a0k
Tabi ki sn Cumhurbaşkanımızı utandırmaları da var ama onlar için bunun bir anlamı yok.
Varlık mitinginde dağıtılan varlık çayı için yapılan varlıklı bir kavgadır.
Liderlerinin manevraları başlarında akıl mı bıraktı?
kendilerine köpeğe kemik atar gibi çay atan reislerini alkışlamaya gitmiş, kendilerini bu hale düşürenlere hesap sormaktansa attıkları çayı tutmaya çalışan, tutamayınca birbirine döven ümmettir.

o sondaki "eyvah eyvah...", o reisin elinin titremesi...

çok şey anlatıyor video.
kendi parasıyla önüne fırlatılan makarna paketine ruhunu satanlar bunlar değil mi?
sabah sabah beni güldüren haberdir. demekki bu 15 temmuzcu tayfa 200 gr çay için birbirini satacak adamlarmış.
açlıktan millet birbirini yiyo.
Bu topraklarda 250 gram için truva gibi bir savaş yaşanmıştır.

O yüzden gram hesabı yapmayın.
(bkz: cringe)
birbirini üzmemiştir. birbirini dövmüştür. reislerini üzmüştür.