1. 1.
    adana mitinginde 200 gr. çay paketlerini kapanlarla kapamamayanlar arasında paylaşım kavgası çıkmış. sayın erdoğan da bu çıkan bu kavgaya çok üzülmüş: " gelin ben hepinize çay vereyim " demiş.
    videosu için burdan efendim.

https://twitter.com/Fkrtc...tatus/1107154335899811840

not: " milleti 200 gr. çay' a hasret bırakanlar " cümlesini kuranları kınıyorum.
    10 -2 ... eratosthenes
  2. 2.
    yiyin birbirinizi çaya para vermeyin.
    3 -1 ... serdarsl06
  3. 3.
    Bunlar çok zeki(!) Aydın(!) insanlar

Millete tepeden bakmaya milleti ve değerlerini aşağılamaya bayılırlar sonra aynı milletten oy isterler

Önceden makarna kömür için oy veriyorlar diyorlardı şimdi işi çaya da dökmüşler. Koyun çomar ne bulurlarsa millete ve değerlerine de hakarete de devam ediyorlar

Yani kısaca 31 Mart'ta gene bu milletten tokadı yiyecekler CHP nin 14. Kılıçdaroğlu nun 10. Seçim mağlubiyeti olacak.

Sizdeki IQ dünyadaki hiçbir insanda yok, aşırı aydınlanmışsınız bravo. Alkışşş
    1 -5 ... isminiunutanadam
  4. 4.
    geçen ay içinde(şubat-2019) ankara'da çok üstün zekalı bir ankaralı sokakta feryadı figan eyliyor sanırsın akp hükümetine veya ankara akp adayına dert yanıyor bağırıyor çağırıyor.

baktım videoya meğer aslan parçası mansur yavaş'dan dertli imiş mansur yavaş'a hitaben sen benzin mazot kaç para biliyor musun sen soğan kaça çıktı haberin var mı , mahvettiniz memleketi diyor arkasından anladığım kadarı ile erdoğan'a övgüler yağdırıyor.

ne diyeceksin ..
    başlık altında ismi lazım değil bir gereksiz de olayı övmüş gereksizliğini ispatlamış.

200 gram çay ve millet birbirini yiyor iktidarda olan muhalefete suç buluyor.

şimdi bu gereksizlere ne desen boş ,gereksiz(ler) hiç umutlanma(yın) cennet falan diye ,cennet yalan dünya gerçek.

koşun tanzime hıyar gelmiş ,acur cinsi hem tırtıklı hem eğri.
    3 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    https://m.youtube.com/watch?v=rAZyB0qjvqA+

Herşey 200 gr için derlerdi de inanmazdım. kemik atar gibi aşağıdaki kalabalığa çay paketleri atılmış ve aşağıdaki akseçmen 200 gr çay paketlerini almak için adeta gladyatör arenasındaymışçasına mücadele etmiştir. Gerçekten gözlerim doldu.
    Sonuç: erdoğan bu olay sonucu üzülmüştür.
    ~gelin ön tarafa ben size birer tane vereyim
    -RTE

200 gr çay için kavga edip erdoğanı üzen mitingçi
    8 ... spartali
  6. 6.
    Öleceksek beleş çay için ölelim.
    7 ... nicktator
  7. 7.
    Mitingde Ak partililerin arasına karışmış olan aç ipsphdpchpkk'li çapulcudur. Her yerde kavga çıkarmaya alışık olduklarından fazla kafa yormaya gerek yoktur. Malum patlıcan patlıcan diye kafa eti yediler.
    4 -15 ... desifreleyici
  8. 8.
    Siz bilmiyorsunuz, 31 marttan sonra çaya da zam gelecekmiş ondan böyle yapıyorlar. Allah akıl fikir versin dediğim durumdur.
    ... ya o degil de
  9. 9.
    Demokrasi eğitim seviyesi yüksek toplumlarda idealdir. Böyle aç köpeklerin elinde sadece oyuncak olur. Bu yokluk değil, aç köpeklik.
    Meydanlardan millete paket atan adam zaten ayrı bir muamma.
    5 ... ortamlarin suratsizi
  10. 10.
    (bkz: adana)
    -1 ... fafnir