bugün

Teşekkürler sayın erdoğan. Teşekkürler ak partea.
şaka gibi bir olay. Aküsü var mı kontrol edilse daha iyi. Bu nasıl bir ekonomidir.

Video: https://www.instagram.com...m_source=ig_web_copy_link
ne adalet var ne de kalkınma. hedef 2023 bordan araba hehehehe.
ekonomimiz çok iyi arkadaşlar deli misiniz sizde şahin alın sıfır araç almayın! nankörler sizi.
Türkiye şartlarında bir asgari ücretli bu boşline Renault modelini almak için yemeden içmeden altı buçuk yıl çalışmak zorundadır. Altıbuçuk koskoca yıl.

Aynı aracı üstelik de radyolu versiyonunu herhangi bir Avrupa ülkesindeki asgari ücretli leasing yoluyla peşin iki asgari ücret verip aylık 200 birim parayla 2 yıl kiralayabilir. 2 yıl sonra isterse aracın ödemesine devam eder isterse de kullanım payını da düşerek aracı verip parasını geri alır.
100 bin tl olsa bir çok insan satın alabilir .
Arabadan anlamıyorum, paramı kullanmayı bilmeyen bir malım kişisi arabası.
sağ ayna, karter koruyucu, paspas , stepne de vermemeliler.
yakında arabaları sehba askıya alacaklar 4 lastik opsiyon olacak heralde.

toptan 1 teyp maliyeti 50 bilemedin 75 tl olsun bu neyin tasarrufu.
(bkz: trt vergisi)
Ülkenin yarısı için bu araba lüks. Akp'li dayıların herkesin altında son model lüks araba var dedikleri araba, bu araba işte. Şahin ve toros olmayan bütün arabalar ülkenin yarısı için lüks ve son model.
Herkes radyoya takılmış ben manuel cama takıldım. Hemde baya takıldım yani. Bizim 93 model Tempra da bile ön arka camlar otomatikdi. Adamlar resmen PC kasa toplar gibi araba toplamışlar. ben olsam nostalji paket diye satışa sunardım. Yalnız aynaların manuel tuşu çok tatlı. Adı üstünde boş paket bomboş.
Şurda kalan fazla parçalarla bir araba yapalım demişler.
siz yerli oto piyasaya çıkınca göreceksiniz kazığın kalınlığını ve boyunu.

yerli otoyu satmak için...

neyse, ne desem boş
daha beter olun.
ben olsam 300 bin lira fiyat koyardım.
Ak partiden önce araba mı vardı ki? At arabasına biniyorduk.

Reyiz geldi hamdolsun, hem bayrak inmiyor, hem ezan dinmiyor, hem de 200 bin gibi komik bir paraya araba alabiliyoruz.

Bu ülkenin şahlanması değil de nedir.