bugün

Beşiktaş iki gündür gol yiyor.
Beşiktaşı ezdiler, dövdüler, ağlattılar; bizde kederle izledik.
Hoca eliyle ikram etti... Gokhan varken Caner mi oynar... Adriano sol mis... Tolgay varken hele banko yazarim...
görsel
görsel
O şutu çekenin hakkıydı o gol lewandoskiye kaldı beleş...

Spikerin yorumu güldürmüştür. Seken top hangi yöne gitsede bayernde kalacaktı demesi..
eski erkek arkadaşıma inat şuan oturup izlediğim ve belirli totemler yaptığım maç. 5 olsun temiz olsun .

(bkz: ağlama bebeğim)

edit: bir dahakine iddaa oynarım artık.
Tolgay girdi. Beşiktaş 4-5 alır maçı.
görsel

yeter lan amk atmayın artık.
ve 5 gelir...

bi gol atarlar dedim de umudum kalmadı dım dım dım fanii dünyada.
Sanırım javi Martinez münihe hamit altıntop'un yerine alınmış. Hamit sandım aq o nasıl benzerlik.
değil 70 milyon 1,6 milyar müslüman toplanıp dua etse belki 1 gol eksik atarlar o da Hz. isa aşkına amk.
Aha beştaş oldu...........
Ayıp ediyosunuz, eski müttefikiz biz...
Hakem orta sahayı göstermekten yoruldu bayern atmaktan yorulmadı.
Alman rejisi de az p*ç değilmiş sjsjdk tabelayı nasıl yakınlaştırdı ama.
Hadi geçmiş olsun kargalar. Aldılar gazınızı. Artık azıcık daha realistik olursunuz oynadığınız futbol konusunda.
https://youtu.be/H6a5Hbd59AA
görsel
Hakem bitirmese sabaha kadar gol yerler bunlar.
içimizden geçtiler. Umutsuz oynadık yazık. Şüphesiz balikesirli üzüldü.
5iktaşın 5 golle kurtuluş istatistiğidir.
görsel
nasıl koydular kartala.
Yahu şurda yorum yapanlar alayı sikik biri son şl macerasında gelenden geçenden 4 yiyip 1 puanla bitirdi diğeri en son ne zaman Avrupadaydı biri vardar biri öştürsund filan gelmiş burda ders vermeler yok efendim aldınız boyunuzun ölçüsünüler. Yemin ederim ağza kürekle vurmalık ergen orospu çocukları. Takımımla gururu duyuyorum. Güzel oynandı. Sonuçta bir Bayern e karşı eksik mücadele etmek kolay değil. Olan olmuştur ileriye yönelik çok umudumuz yoktu zaten. Ama erken dakikalarda 10 kişi kalmak maçın keyfini düşürdü. Bu aq eziklerini bi bu maç sırasında barda bu muhabbetleri yaparken görsem kafalarında bira şişeleri patlatırdım ama.
Bayern'e yenilmemize üzülmedim zira onlar da kendi ülkeleri için oynuyor fakat beni üzen şey Türk Pasaportu taşıyan Türk Fenotipli fakat Alman genotiplilerin diline düşmek ve onlara alay konusu olmak oldu.