bugün

ak partili olduğu için pek ilgi çekmemiş maalesef.

müjdat gezen için ortalığı yıkanlar cem küçük için sus pus oluyor.

sonra iki yüzlüsünüz diyince çıldırıyorsunuz.

http://www.cnnturk.com/tu...m&utm_campaign=buffer

geçmiş olsun...
Mujdat gezen'in tiyatrosuna yapilan saldiridan sonra olmasi yeteri kadar manidardir.
cem küçük kim?
Cem küçük ne ?
Sözlükteki embesilleri sevindirmis saldiridir.

Bu kadar sahtekar pişkin ve insanliktan uzak olmak için özel olarak caba harciyorlar mi yoksa genel karakterleri mi boyle insan hayret ediyor gercekten.

Ayrica Google a cem küçük yazıp kimmis bakmaktan aciz cahil ve aptal heriflere laf anlatmaya çalışıyoruz ne yazik ki.
çakma saldırıdır.

yahu cem küçük denen küçük enişteyi kim şeyine takıp da evine saldırmaya kalksın? lan daha üç yıl önceye kadar bu tipitipin adını bilen mi vardı?

müjdat gezen'in halk çocuklarına bedava eğitim verdiği sanat merkezi saldırıya uğradı ya, bizim küçük enişte durur mu, anında kafasını uzatıverdi işte... ne ki iddia ettiği uyduruk saldırıyı misal gösterip, birileri tarafından adamdan sayıldığı sanılsın diye...
bu adami dun youtube da rastgele izlemistim. tam bir ak yalayici.
toplumun belirli kesimlerinde cereyan eden menfur saldırılardan biridir. siyaset üstü bir olay olduğunu düşünüyorum ben bu tarz olayların. sünni, şii, alevi, kürt, chp, akp, fenerli, konyalı toplumun hiç bir kategorize edilmiş kesimi ben ve benim gibi milyonlarca insanın umurunda değil. herkes ekmeğinin ve huzurunun derdinde bu topraklar içerisinde. ama komplo teorileriyle yaşayan biri olmamama rağmen bu tarz olayların coğrafyamızda hakim olmasını normal karşılamıyorum. iran şuan karışık, ırak bölündü, suriye bölünüyor, azerbaycan'ın eli kolu bağlı. daha da uzatilabilir bu liste, ama örnekleri çoğaltmanın bir anlamı yok. önemli olan ekmeğimizi kazanmak, huzurumuzu korumak, onurumuza sahip çıkmak ve varsa fazlasını paylaşmak. bunları yapmak için yakmaya, yıkmaya, ayrılmaya gerek yok. bu tarz menfur saldırılar üzerinden toplumu kamplaştırmak çok sakıncalı. geçmiş olsun dilediğim gazeteci kişi.
Cem küçük'un kardeşinin oturduğu eve yapılan saldırıdır. Ev cem'in olmasına rağmen o eve ayda yılda bir uğramaktaymış.
Akit gazetesini üzen durum.
Oysa gerçek pezevenklerden biri cem küçük.
Manşet bulamadılar zaar.
Akp'yi savunduğu için ilgi çekmemiştir.

irfan değirmenci olsaydı görmeniz lazımdı başlığı.
insan sevgisi mi? Düşünce özgürlüğü mü? Ahahahahah sikikler sizi.
muhtemelen yandaşların yaptığı saldırıdır. malum, şu sıralar kendi içlerinde tepişiyorlar habire... zaten ebleh yandaşlar dışında kim takar da saldırmaya tenezzül eder küçük enişteye?
güncel Önemli Başlıklar