bugün

erzurum bu hafta kaybetmiş fenerin kümeden çıkma şansı var ama rakip de kasımpaşa, bi gol atıyorlar aklın durur.
"Bağır yukarıdayız" demeye dili varamadığı için, araya "biraz" kelimesini sokma ürkekliği gösteren yazar takımını, Fenerbahçe'nin evireeeeee çevireeee yardıra yardıra yendiği futbol müsabakasıdır.

Beşiktaş taraftarı 3 ister de Alex atmaz mı?

inleyeeeeen nameleeeer ruhumu sardı... Bir rüya ki orda hep şarkılaar vardı...

(bkz: inleyen nağmeler ruhumu sardı)
(bkz: #40696578)

aynen öyle geçmişe mazi derler.

mesela 70 milyon dolar harcayıp kadro kurup 3ün 1'ini aldığınız sezonda şampiyon olmamız gibi.

03-12-2018 tarihiyle hali hazırdaki puan durumuda şöyle, bak bu mazi değil ama;

https://galeri13.uludagso...om/609/coster_1772805.jpg
beşiktaş 2-1 öndeyken üç üç üç tezahüratı yapan bjk taraftarlarını kırmayan alex, 10 dakikada 3 gol atarak, bu 'üç' davetine icabet etmiştir.
Dedi, 13 maçta 13 puan toplayan takım taraftarı.

Bağır biraz yukarıdayız sesin gelmiyor.

Bir maç beşiktaş ımın yenildiği.
Maçın tarihi : 20 şubat 2011.
Başlığın açıldığı tarih: 23 ağustos 2010.

Eskiden iyi işsiz varmış desenize.
görsel
fenerbahçe'nin hakemle kazandığı bir başka maç eyyamcı cüneyt lugano'ya sessiz kalınca ferrari delirmişti açık ve net.
fenerbahçe'nin inönü stadı'nda beşiktaş'ı 4-2 yendiği, alex de souza'nın 3 golle beşiktaş'ı dağıttığı unutulmaz maç.

2010-2011 sezonundaki efsane şampiyonluğun dönüm noktalarından biri olmuştur.
gece gece nereden hortladı dedirten maç. illa nostalji yapalım dersek quaresma' nın değişik bir aşırtması ayı volkan güzel çıkartmıştı. ekrem' de çok süper gol atmıştı. neyse kaybetmiştik zaten 4-2 maçı. üzmeyelim birbirimizi.
beşiktaş 2-1 öndeyken almeida 2 kere karşı karşıya kaçırmıştır bu maçta.
Beşiktaş'a inönü'de 2-4 koyduğumuz maçtı. kralex 3 gol 1 asistle yıldızlaşırken, inönü'yü sessizliğe gömmüştük. bunlar da hâlâ 3-4 kazandıkları maçla övünedursun.

(bkz: 17 nisan 2005 fenerbahçe beşiktaş maçı/#27378555)
ferari'nin fenerbahçe'den para alıp şike yapabileceğini düşünenlerin kıllandığı maçtır. ferrari bi şeyler yaptıysa bence sırf beşiktaşa kıllığına yapmıştır.
(bkz: matteo ferrari nin sattığı maç)
quaresma+almeida+guti+simao dururken ekrem ile i.toramanın golleri ile 2 yi bulan,Alex i tanımadıkları için attığı 3 gol 1 asiste bjk lileri bulanık sıçtıran maçtır.
iddianamenin ek klasörlerine göre, maçın hakeminin bülent yıldırım iken değiştirilip cüneyt çakır'a verilen maç. ayrıca maç sonrası gözlemci abdurrahman arıcı mahmut özgener'e tekmil verirken," ferrari'nin penaltı pozisyonunu raporlardan çıkarttım. daha kötü verecektim. ama sınırdan 7,9 verdim" dediği tespit edilmiş. fenerbahçe maçları böyle kazanıyor. o pozisyonda lugano faul yapmıştı. ama sağolsun el birliğiyle maçı fenerbahçe'ye vermişler. sonuçta her şey bir bir ortaya çıkıyor.
hakeminin aziz yıldırımın ricası doğrultusunda değiştirildiği azize tarafından da itiraf edilen maç.
stadta izlediğim ilk maç. doksan liraya aldığım biletimle yeni açıkta izlemiştim. fenerbahçe maçın ilk dakikalarında öne geçti biz yıkıldık.
daha sonra ilk yarı bitmeden beraberlik gölünü attık. ikinci yarı başında da hemen önümüzdeki kalede ibrahim toraman topu ağlara gönderdi ve durum 2-1 oldu. o dakikadan sonra barcelona gibi oynayan beşiktaş'ım, ferrari'nin yediği kırmızı karttan sonra üç gol yiyerek maçı 2-4 kaybetti. dönüş yolu ızdırap gibi geldi bana. inşallah bu yıl yeneceğiiz feneri inönüde.
oynanmış bi maç.

abi afedersin ama götümle gülüyorum ben bu fenerli arkadaşlara şu an. küme düşmeleri falan da umurumda değil. şike falan ne yapacaklarını şaşırdılar. hilal cebeci var panpişler ordan yürüyün bence.
cüneytin doğru kararları tek taraflı uygulamasıyla gözümüzün önünde hak yiyenlerin gasp ettiği maçtır.

not: kelime oyununa gerek yok. her şaibeli maçta takımlar yargılanmıyor.
hat-trick'i cüneyt çakır'ın mı yoksa alex'in mi yaptığını, dirseği ferrari'nin mi yoksa cüneyt'in mi attığını, karşı karşıya pozisyonu cüneyt'in mi almeida'nın mı kaçırdığını tam hatırlayamadığım maç. o değilde 3 3 3 diyip 4 yiyince götüm götüm evine dönenlerin beşiktaş taraftarı olduğunu hatırlıyorum ama.
(bkz: guti nin şike parası sayarken çekilen görüntüleri)
şaibeli maçlardan sadece bir tanesi. nasıl olur da şerefli takım beşiktaş bu maçı fenerbahçe'ye satar?

ben satmış olduğuna inanmak istemiyorum. bence fenerbahçe kanırta kanırta aldı bu maçı. hem de 30 bin kişinin önünde, 4 golle. şike yok, inanmak istemiyorum. hı hı.
Yıldızlarda kayar lafının ,yıldızlara kayarlar diye değiştiği maçtır.
maçtan sonra gusül abdestimizi alıp fenerliler olarak rahatladığımız maçtır.
güncel Önemli Başlıklar