bugün

(bkz: 20 yaşındaki kızın 50 yaşındaki adam çıkması)
çok yanlış bence.

20 değil 30 da olmaz.
adam zenginse adı aşktır sesini çıkarma. ha fakirse iş tacize girer twitter'da ortalığı ayağa kaldır.
(bkz: ruhunu satan yosma)
tamamen duygusal olan birlikteliktir.
Para için olması yüksek ihtimaldir. Fakat hiçbir şey imkansız değildir aşkın yaşı da yoktur.
(bkz: servet avcılığı)
eğer 20lik hatunumuz gece klüplerine yatıracak para, son dönem abazanlıklarını yaşayan kart milyonerlerimizde paralarını yedirecek dişi varlık arıyorsa mutual bir berberlik olur.
akıllı kadındır vesselam... yaslı ama zengin adamın parasını , genç yakışıklıya transferle bitebilen hadisedir. namus cinayetine gerek yoktur zira muhtemelen kapatmadır ... o açılır; başka kapatılır acilinden.
yalnızca menfaat için olmayan,içinde gerçek aşkı barındıran güzel mi güzel ilişkidir. yaşayan çiftlerin karakterlerine göre değişen bir durumdur o para mevzusu...
ihtimal veririm ki aşk işin içinde olabilir.yoksa zaten belli olur,sırıtır...
ülkemiz kızlarının çok sık rağbet ettikleri bir durumdur.kolay gelsin.
20 yaşına kadar baba şevkatı görmeyen o sevkatı 50 yaşındaki amcalarında arayan kızlardır.
sabırsızlıkla 50. yaşımı beklediğim hadisedir. gerçi para da lazım ama olsun.
para açlığı çeken kızlar olması büyük ihtimaldir.
"olgun erkek arıyorum, yaşıtım olan erkekler beni anlamıyoooooooo, çocuk bunlaaar" diye ortalıkta dolanan kızlarda görülen bir davranış.
adam 50 yaşındadır,ama zengindir..kız 20 yaşındadır ama paragözdür..hemcinslerimden utanıyorum bazen tabi..
Olgun erkek baldan tatlıdır dedirtten olay.
(bkz: miras yiyecek)*
"ben olgun erkekleri severim" geyiğini abartmış olan kız modeli.
(bkz: yaşlı erkek tercih eden kadın)
50 yaşına geldiğimizde , zengin olmamız gerektiğini anlatan başlık
iki taraf hayatından memnunsa önemsenmemesi gereken ancak birtaraftan da komik durabilen durumdur.
kimsenin yargılamak için hak sahibi olmadığı, kimseyi ilgilendirmeyen durumdur
kadının erkekten bunca yas büyük olmasından daha hos olabilecek durum.mesela;
nihat dogan&seda sayan mevzusundan güzeldir.
(bkz: 20 yasındaki adamın 50 yasındaki kızla cıkması)