bugün

bacakları sütun gibi olan ve yüzüne bakmasanız 20 yaşında çıtır zannedebileceğiniz ama aslında 40 yılı devirmiş olan kadınlardır. 20 ve 40 yaş örnektir elbette. asıl anlatılmak istenen olgun kadınların sahip olduğu genç gösteren bacaklarıdır... hoşuma giderler.

(bkz: yoksa ben sapık mıyım ha)

not: aslında başlığı 20 yaşında bacağa sahip 40 yaşındaki kadınların hastasıyım diye açacaktım ama ortam izin vermedi...

(bkz: gece olunca sozlukte ahlaksizligin artmasi)
(bkz: şok şok şok)
(bkz: az sonra)

kolpadan tanım: magazin programlarında sıkça karşılaşılan kadınlardır.
(bkz: 20 yaşındayken bacak nakli olmuş kadınlar) * *
- süleymancım, şimdi biz diyelim ki 20 yaşındayız, doğal olarak bacaklarımızda 20 yaşında oluyo. ama bazen bi bakıyosun. oha. kadın 40 yaşında ama 20 yaşında bacağı var. yani onun sabit. ama aslında 40 yaşında...
+ abi yorma istersen bünyeyi boşver. sakin ol biraz.
(bkz: sahibinden satilik 20 yasinda bacak)
listesi yapilmis kadinlardir. *

(bkz: schindler s list/#2270437) *
az bulunur kadınlardır. kıyıda köşede, araya taraya bulunurlar.
20 yaş görünümlü 40 yaş bacak satılıktır.
bacakları dışında vücüdu 40 yaş görünümlü, 20 yaşındaki kızlar ile karıştırılabilecek kadınlardır. Gerçi her iki durumda da bu konsepte hasta olan kişiler için bir şey değişmemektedir yaş dışında. Yok yaş benim için çok önemli illa 40'ında olup da 20'lik bacaklara sahip olacak veya 20 sinde olup da vucudu 40 gibi gösterecek diyorsanız da ne bilim artık kafa kağıdına bakın, veya bakmayın. Hem bana ne ya, herkesin hastalığı kendine!..
protez bacaklardır onlar. tüy derdi de yoktur. *
(bkz: sözlükte bacak salgını)
bacaklarından üst kısımlarıda güzel olan bayanlardır.
bacak fetişistlerinin mature salgınına kapılma sebebi olabilirler.
şarap gibi kadındır. kendine öyle bir bakarlar ki annesi ile kızını yan yana gördüğünüzde gözler direk anneye kenetlenir.
(bkz: rus kadınları)
(bkz: ingiliz kadınları)
(bkz: norveç kadınları)
(bkz: italyan kadınları)
düzenli bir yaşam ve bol bol spor yapıldığının göstergesidir.
(bkz: fransız kadınları)
30 yaşındaki erkeklere layıktırlar.**
bacak 20, hatun 40, ortalaması: 20 + 40 / 2 = 30 *
türk olmayan kadınlardır.
20 mg lık tüplere yüzlerce dolar harcayabildiğine göre patron kadınlardır..
kadının her daim zımba olması gerektiğini gösterir delil.
(bkz: monica bellucci)
(bkz: 40 yaşında gibi kıllı 20 yaşında adamlar)
(bkz: 40 yaşını aşmış taş hatunlar) *
şimdi öncelikle yine bozukluk var burada. 20 yaşında gibi bacaklar evet buna sahip olmak garip bir şey olmalı. ayrıca en güzel bacak çeşitlerinden biridir bu, 20 yaşında gibi bacaklar, ey tanrım, ey tanrım bana üç tane diyesi geliyor insanın. götten bacaklılar siziiieee.

neyse başlık düzgün açılmış varsayalım ve tanım manım olayına yavaştan girelim. bacaklara aldanmayın derim. zira bir miktar yukarılara çıkıldığında olayın gerçek yüzünü görüyorsunuz. gerçekler de acı oluyor maalesef, çoğu zaman olduğu gibi.

tanım: çok tatlı teyzeler falan yeaa.