bugün

köse olması yüksek ihtimaldir, ama suratları hale ergen suratı gibi böyle pamuk gibi hala tüylüdür. o yaşta komik görünür. hala kadın cildi gibidir. acilen her gün jilet vurması gerekir. sakal dediğin şey 17 yaşında çıkması lazım.
(bkz: köse)
ırkına göre değişen durumdur. avrupa'lı erkeklerde 23 yaşına kadar çıkmaması normaldir. doğu anadolu bölgesinden göçmüş arkadaşlarımdan bazıları orta okulda kurt adam gibiydi.
ne yazık ki benim o.
günümüz erkeklerinde ço sık raslanan kılsızlık sorunudur.
Kimine göre komik olabilir ancak ilerleyen yaşlarda sakalı 24 saatte bir kesmek zorunda kalınca kıskanılacak kişiler de olabilirler .Ayrıca sakalın ilk çıkışıyla jiletin bir bağlantısı yoktur. Jilet "sakalları" kalınlaştırır, tüyleri değil...
çaresiz erkektir. ama sanki onun elindedir. * kişi böyle işlerle gocunup kafa yoracağına beyninde fikirler çıkmasına çabalasa daha iyi olur.
üzülürsün üzülürsün ağlarsın, üzülürsün üzülürsün yanarsın panpişim.
asker de cok rahat edecem ben ya diye kendini rahatlatan, haklı genç.
eğer üniversite öğrencisi ise o bahanenin geçerliliğini yitireceği durum.
köse de denilen ama yakışıklı ise babyface de denilebilecek erkek.
gayet benim, sadece çenede hayvan gibi çıkıyor mk, kızların ne tatlı şey yaaa diyerekten dokunmasına sebebiyet veren seksi durum.
traş olmuştur.

yoksa başka şeyler mi arıyordunuz?
evde herkes uyuduktan sonra tıraş oluyordur muhtemelen.
yüzde elli ihtimalle kadındır. kız da olabilir.
en az askerde 3 günde bir traş olacaklar kadar rahat bir dönemi olacaktır.
ast subay çavuştur. komplekslidir. kendini bi bok sanır. sonuncusunda haklıdır çünkü bir boktan başka bir şey değildir.
(bkz: köse)
askerde çok rahat edeceğim diye kendini kandıran gençtir.
babyface denilir bunlara üniversitede. kekofaceler tarafından sık sık hor görülürler.* *
erkeklik hormonlarının salgılanmasında bir bozukluk olduğunun göstergesidir.
erkek olabilir ama asla tam erkek gözüyle bakmazlar bu arkadaşa. işin en kötü yanı ise şu örnekle açıklanabilir; sadece erkeklerin olduğu ıssız bir adada ilk bunlar gider.
25 yaşında köse olan erkekten sonra hiçbirşeydir. Ama sakalsiz da yaşından büyük gösterilebilir.
Yumurta gibi çocuktur.
Çok sanslı bir velettır, bende gecen seneye kadar inatla bir keere bile tıraş bıçağı ile tıraş olmamıstım. Ama gecen sene toras makınemım bozulması ile birlikte iş hayatının yoruculugu beni tıraş bıcagına ıttı, bir kere iki derken hafta içi hergun tıraş oluyorum. Suratım badana fırçası gibi. Ne guzel eskiden sakallarım uzasa bile sert olmuyorlardı, ayrıca bu kadar sıkda değildi. Hayatının değerini ulan, sakın tıraş bıçağı kullanma.