1. 1.
    ergen olmanın nirvanasını yaşayan yeni yetme toy götündeki kılların henüz yeni uzamaya başlaması ile beraber ülkedeki gelişmeleri takip edip aklınca analiz peşinde olan çevre akraba iş hayatından birinin kandırması ile bulanık kafanın beynine değil sikine hükmetmesi sonucu kandırılarak muharrem denen kişinin yancısı ve yalaması olmuş zibididir. net....
    12 -32 ... ersoy ulubey
  2. 2.
    Oy verme yetkisi var mı sen ona bak! O 20 yaşındaki zibidi dediğiniz gencler var ya! işte onlar devirecek sizin diktatörü.
    18 -9 ... ecinni
  3. 3.
    Peki 20 yaşında birini, diğer adayları yaladığında da zibidi sayıyor musunuz?
    9 -4 ... kerkinius
  4. 4.
    ulan siz yaş olarak büyüdünüz de ne oldu. ? o kullanmadığınız beyniniz ufacık kaldı. genç zihinler , yürekler aydınlatacak türkiyeyi. tüm ümidim gençliktedir dedi başbuğ atatürk. siz gibi 7 yaşındaki kızın başını örten aptallar değil de , çocuğunu bilim yarışmalarına gönderen bizler kurtaracağız bu ülkeyi .
    5 -6 ... yalnizlik mahkumu
  5. 5.
    Reşit olduğundan istediğini yalayabilir, öpebilir.
    ... beyogluu
  6. 6.
    bir ak koyunlu halkına mensup birine ait cahilane beyan. evet. net.
    ... spartali
  7. 7.
    Yaş ortalaması 18 olan ak gençlik kadar gerzek değildir. Şimdi ki 20 li yaşlardaki gençlere bakıyorum bizim dönemimizde 20 ler akıllıydı ve bilgiliydi, ben yirmiyken twiter instagram vs. zart zurtu da yoktu. şimdikilerde pek iş yok bu yeni nesil mallaşmış biraz ama arada iyiler de çıkabiliyor tek tük.

O değil de 60 70 80 90 lı yaşlardaki moruklar niye 12 eylül 1980 deki hain darbeye karşı koymaya çalışmadılar madem o kadar milliyetçiyselerdi ne diye karşı durmadılar o vakit? Korkak tavuklarla siyaset yapılmaz. Genç nesil daha akıllı daha milli hareket edecekse varsın siyasete katılsınlar. Kılları ağarmış yaşlılardan bu memlekete fayda gelmedi geçmişte.
    2 -2 ... elvis presley
  8. 8.
    bunu söyleyen çomarlar 18 yaşında milletvekili olunabilecek açıklamasını gözyaşları içerisinde alkışladılar çok kısa bir süre önce. bunca yıllık hayatımda bunlar kadar yanar dönerini bunlar kadar topacını hiç görmemiştim.
    7 -1 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    En azından tayyibin götünün kılıyız diyen yaşlılardan iyidir.
    ... vis albastru
  10. 10.
    20 yaşındaki zibidinin muharremi yalaması
    1 -1 ... ustegmenin postasi