1. 1.
    çocuk olmanın nirvanasını yaşayan yeni yetme toy götündeki kılların henüz yeni uzamaya başlaması ile beraber ülkedeki gelişmeleri takip edip aklınca analiz peşinde koşan çevre akraba iş hayatından birinin kandırması ile bulanık kafanın beynine değil sikine hükmetmesi sonucu kandırılarak son yüzyılın partisi akp yi bilip bilmeden eleştirmesidir.
    7 -31 ... frank lucas
  2. 2.
    (bkz: akıl yaşta değil baştadır).
    9 -6 ... gerukfahri
  3. 3.
    60 yasinda zuppenin chp elestirmesi gibi bir nendir. Birkac koalisyon disinda chp hukumet gorevinde bulunmadi. Tabii chp kokunden gelen partiler oldu ancak birebir kendisi, ı-ıh.

Ancak gelin canlar kotu soylemeyelim birbirimize. Kotu soz daha cok kotu sozu, daha cok kotu soz kavga gurultu cagirir.

Ozet: birbirinize sovmeyin!
    3 ... alpertunna
  4. 4.
    20 yaşında bir birey olarak istediğim oluşumu eleştirebilirim, yaşım gereği bazı dönemleri görmemiş olmam; o dönemler hakkında bir şeyler okuyamayacağım, o dönemi anlayamayacağım anlamına mı geliyor?

benimle laf yarıştıramayan akrabalarım da sen küçüksün diye beni susturmaya çalışırlardı. hayatımda bundan büyük çok az acizlik gördüm. küçük gördüğün bir insana bile cevap verememe acizliği...

Vicdanımı dinleyerek yanlış gördüğüm her şeyi eleştiriyorum. Size de tavsiye ederim. Öteki türlü, fanatiklik gözünüzü kör edecek(ediyor?) zira.
    6 -2 ... seymour glass iv
  5. 5.
    20 yaşındaki o sorgulayan ve dogmalardan sıyrılmış gençler sizi iktidardan indirmek üzere haberiniz yok.
    5 ... turuncu anka
  6. 6.
    akepeyi eleştirmek için yaş önemli değildir, birazcık insan olan, kuştan halllice beyni olan, anası umum evlerinde çalışırken kendisine hamile kalmamış olan herkesin yapacağı bir şeydir.
    7 -1 ... narcomedian
  7. 7.
    21. Yy osmanlı özentilerine dert olmuş pırıl pırıl gencin haklı eleştirisidir.
    7 -1 ... harbe giden sari sacli cocuk
  8. 8.
    Düşün 20 yaşındaki zibidi bile farkında..
    1 ... yok herif
  9. 9.
    ve dedi franc lucas kendini yetişkin biri olduğunu zannederek.
    1 ... oyeskamonbeybi
  10. 10.
    (bkz: )milletvekilliği yaşının 18e düşürülmesi
    1 ... saglamsalassasollamsalassol