1. 1.
    akabinde bu 20 yaşın ve 20 yaşların çabuk geçeceğinin farkında olmak...
    2 ... jikase
  2. 2.
    --spoiler--

"too young to hold on
    too old to break free and run"

--spoiler--
    * *
    2 -1 ... chaotic good
  3. 3.
    yıl itibariyle 1988 doğumlu olmayı gerektiren şey. *
    3 -1 ... tu kaka bana
  4. 4.
    gün itibriyle 87 yılı 26 ekim tarihi doğumluların veda ettiği şey
    edit:eylül. evet boşlayan arkadaş ben bir ay ileride yaşıyorum, haklısın.
    2 -3 ... kelime
  5. 5.
    20 li sayıları söleyince biraz tırsılan yaşlanılıyomuş gibi hissettiren yaştır. artık büyümenin farkına varılan ve sorumlulukların çoğalacağı yaştır. askerlik yaşıda denilir. *
    2 ... byhayalet
  6. 6.
    artık yavaştan liseli hatun araklama fantezilerinin geride kalmaya başlaması gereken dönemdir, işbu ki bu yaşlarda insan liseli kıyafeti gördü müydü çıldırır.
    ... disco inferno
  7. 7.
    hayallerin 30 lu yaşlara ertelenmesidir.
    2 ... son of the sun
  8. 8.
    erkeklerde askere alınma yaşıdır.*
    ... system error
  9. 9.
    30 yaşına gelince başına "şimdi" sonuna "vardı" sözcüklerini eklemek istediğim...
    ... altair
  10. 10.
    zor bir yaşta olmaktır. zaman hızla geçmekte, üniversitenin sonuna gelmektedir kişi. ne olacak şimdi sorusu hergün beyni tırmalar. okul sonrası yapılacaklar bir yandan, evlilik hakkındaki düşünceler bir yandan, gençlik kıpırtılarıyla hergün gezme tozma isteğiyle yanıp tutuşmak başka bir yandan, ailevi problemler diğer bir yandan tıpkı bir eziyet gibidir..

ama güzeldir. normal şartlarda, eve gelirsin, yemeğini annen hazırlamıştır, baban cebine harçlığını koyar, onun sana aldığı arabaya biner okuluna gidersin, arada ders eker arkadaşlarınla gezersin, hayat okul ve gezmeden ibarettir. alışveriş yaparsın arada, fast food yemekten ölmek üzeresindir, ama vazgeçemezsin..
    2 ... bushi