bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Yuh dedirten rezalettir. Bu kadar da olmazdır. Suriyelilere öncelikli ve bedava hizmet verilen bir yerde gerçekleşmiştir.

Bir gece önce arkadaşımla biraz fazla içtik ve deyim yerindeyse pis boğaz gibi ne varsa yedik, her şey karıştı. Sonucunda ikimiz de mideyi bozduk ve ishalden şüphelendik.

Arkadaşım yola çıktı ertesi gün ikimizde de aynı sorunlar var. Ben de normalde özele giderken hadi bu sefer böyle olsun diyip gitme gafletinde bulundum, sıra aldım, triyaja göre yeşil alana sevkettiler. Sıra geldi ve girdiğimde torpille o koltuğa oturduğu bariz belli olan bir doktor yerinden bile kımıldamadan oturduou yerden ezbere ilaç yazdı, muayene etmeyecek misiniz diye sorduğumda hayır fiziksel muayene yapılmıyor bu sorunlarda diye söyleyince çıkıştım, beğenmiyorsan özele git burda böyle dedi. Şikayet edeceğimi belirttiğimde ise etmezsen hatırım kalır dedi ve kapıyı sertçe çekip çıktım. Şikayetimi ettim bekliyorum, herkes bu rezilliği görsün. Çıkarken hıncımı hasta bilgi ekranını kırarak çıkardım.

Özele gittim ve 200 tl bir bedelle krallar gibi muayene oldum. Sgk güvencemi de iptal ettirdim istemiyorum rezil hizmetinizi dedim.
    3 -7 ... forzaslan
  2. 2.
    At yalanı sikiyim inananı.
    3 -2 ... gentile
  3. 3.
    hikayende gerçekliği yeteri kadar hissettiremedin. otur sıfır.
    3 -2 ... meloman
  4. 4.
    Doktor neyim var.

Malesef ishal.
    ... gentile
  5. 5.
    Nöbette 300 hastaya bakan hekim sen elini kolunu sallaya sallaya girdiğinde ishal kanlı değilse ve sen de yürüyebiliyorsan ilacını eline verir yollar. illa karnını mıncıklatacaksan özele gideceksin.
    Doktor haklı.
    Ekranı kırdıysan sen haksızsın.

Sen de ishal değil de idrak yolları enfeksiyonundan şüpheleniyorum.
    3 ... hilmijem
  6. 6.
    ishalin muayenesi nasıl oluyor.

ishalim demişsindir democion ya da cavicion falan yazmıştır. doktordan o an cerrahi müdahale bekleyemezsiniz ki.
    1 -1 ... ekmek arasi eti cin
  7. 7.
    suriyelilerin önceliği olabilir. suriyeliler kardeşimiz.
    -1 ... keepx
  8. 8.
    20 temmuz 2017'de Antalya devlet hastanesinde gerçekleşen rezalettir.
    ... papa jupiter