bugün

Sevgiliye ayfon almak da ne bileyim biraz ahmakça, değil mi?
la ben daha kendime alamadım sevgiliye almak da neymiş amk.
dünya'daki en garip insanların çinliler olduğunu bir kez daha gösteren olay.
20 tane sevgilisi olan kızın peşinata falan neden ihtiyacı oldu anlamadım. düpedüz orospuymuş bu. aynı şekilde "namusuynan" çalışsa her sene bi ev alır zaten.
vurduruyordur.
kızın yaptığı ortada zaten herkes de eleştirmiş, söylenecek her şey söylenmiş durumda. fakat burda o erkekler de suçlu hani tamamen güvenmediğin beraber zaman geçirmediğin birine
(sevgili demiyorum çünkü sevgililik diye bir olay yok burada) telefon alıyorsun ve sonrasında bunu ögreniyorsun, bu durumda erkekler kızı hiçbir şekilde suçlayamaz kendilerinin de sevgililik konusuma bakış açısı az çok belli oluyor. sevgi önemli ve anlamını bilmek bunlar olduktan sonra gidip de böyle dolandırılınmaz.
Son sevgili yolucu.
çinliler ahlaksız gerçekten, japonlar öyle mi hiç örnek almıyorlar.
Benim hiç 20 sevgilim olmadı amk.
aferin ona, ne de olsa abaza erkek çok az yüz ver telefonları topla ve ev senin
Gelde duyar kasma. O parayla kaç garibin karnı doyardı. Bir tane neyine yetmiyor şıllık.
Koca fabrikan olacağına fındık kadar amın olsun sözünü bir kez daha doğrulayan kızdır.
istanbul'da bir artı hiç ev alamazsın.
buna rahat bir şekilde orospu denilebilir. para karşılığı sex yapmış neticede.
işini severek yapan biri takdir ettim kendisini.
işte bu kızlar yüzünden bütün kızlar töhmet altında kalıyor. sonra genelleme yapan erkekler bütün kızları para düşkünü birer fahişden farksız olduğunu düşünüyorlar. en çok kızların bunlara karşı çıkması lazım.
güncel Önemli Başlıklar