bugün

Çoktan evlenmiş olurum diye umuyorum, saygın bir makine mühendisi olarak 15 17 yaşlarında çocuğu olan bir kadın olabilirim sanırım.
galata'da bir meyhane'de.
baba bana 100 lira daha fiseklesene baba diyen oğluma"lan it harçlığını düzgün harcamıyon mu daha geçen verdim bi daha yok ne b-k yersen ye "
kızsa
kızım "paranı güzelce idareli harca yetmediği zaman hemen söyle tamam mı bitanem"
der iken Allah bu güzel günleri hepimize güzellikleriyle yaşatsın.
Son kez yaz tatili yapıyım işe giricem diye gittiğim tatilde.
mezarda.
yaşadığın ülke türkiye olunca bulanıklaşıyo gelecek.
bir dağın denize bakan yamacında; sırtımı ormana, yüzümü deryaya emanet etmiş, gecenin sessizliğinin; esen rüzgar ve kıyıya vuran dalgaların sesleriyle bölündüğü, toprak kokusunun hakimiyeti altındaki bir dağ evinde, sallanan bir sandalyede.
göreme'de.
bakırköy ruh ve sinir hastalıkları kliniğinde.
on on beş yıl sonra fabrika kurucam. ya fabrikamda olurum işimin başında, ya da biyerlerde iş bağlamak için görüşmeye giderim.
savaşta ordulara komutanlık ederken görüyorum. Cephe arkasında saklanarak kendi askerlerimi düşmanın üstüne salarken değil, en ön cephede ben çarpışıp askerlerime cesaret verirken görüyorum. inşallah öyle günlere ihtiyacımız olmaz, savaş olmaz, kan dökülmez. ama unutulmasın ki görünen köy kılavuz istemez.
(bkz: bu devran böyle gitmez)
allahım 44 yaşında olmak ! liseye giden çocuğumun sınav stresleriyle uğraşıyor olarak görüyorum.
Cannes,Fransada
Hastanede hastalarımı muayene ederken görüyorum. Evliyim ve canım eşime benzeyen minik bir kızımız var.
burda görüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=WGZ11VBZYZ4
görsel
Büyük bir ihtimalle.
Acı ama gerçek!

Aşağıdan yukarıdan, yolun sonu görünüyor.
10 yıldan sonrasını hayal edemiyorum. Planlarım, hayallerim ve hedeflerim en fazla 10 yıla kadar.
görsel

(bkz: taşlar ve sopalar)
eksilediğiniz dişi yapmayın.
huzur evinde.
bir elimde seyahat çantam geziyor olurum :D
Evde. Evet.
umarım mezarda.
Çocuklarımın mezuniyet törenlerinde.
Karakolda görüyorum inşallah.