1. 1.
  öküz olarak adlandırılmaslarından dolayı derin bi üzüntü içinde olduğum insanlardır. genelde öküz değil, koala hayvanına benzetilmeleri daha olasıdır.kim olduklarına gelince.. efendim bunlar ya çok boş vakti olan sıkıntıdan uyumak dışında bi şey yapamayanlardır..ya hafif yollu depresyona girmiş olanlardır..ya fizyolojik rahatsızlıkları vardır ki kansızlık muhtemeldir genelde..ya sadece rüya görürken mutlu olanlardır ki bu da biraz depresif bi dönem geçirdiklerine tekabül eder. normal insanların çok uykudan sonra şişmelerine rağmen bu insan türü genelde şişmez şişse de önemsemez.. hatta en ilginci bi o kadar uyuyabilecek kadar yorgun hissetmeleridir kendilerini.. eğer ki bu dönem uzun sürerse nacizane doktora görünmelerini öneririm..ben de yarına randevu aldım zaten..
  edit:öküzü ben demedim,denmişti doldurdum..
  6 -1 ... hefeweizen
 2. 2.
  genelde aşırı alkol alan öküzlerde görülür. sızarlar ve top patlasa uyanmaz bu öküzler...
  -1 ... aither
 3. 3.
  kış uykusuna yatan öküzlerdir.
  2 ... taharetmuslugu
 4. 4.
  depresyonda olan bir öküz olabilir öküz olarak nitelendirmek ayıbın önde gidenidir. ya da uzun bir nöbetin ardından (54 saat kadar) boş bulduğu ilk yumuşak yerde uykuya dalan ve 2 gün sonra uyanan öküzdür.
  ... pammuk
 5. 5.
  (bkz: onlar öküz değil fil) * *
  4 ... ogzi
 6. 6.
  bu durumunun başkasını neden ilgilendirdiğini merak eden öküzdür.
  1 -1 ... kevin
 7. 7.
  işi gücü sebebiyle 40 saat kadar ayakta kalan öküzden daha ziyade işini son güne geceye bırakan insanlar. o uyku dadından yenmez.
  ... quasi modo
 8. 8.
  uykuyu seven öküzlerdir. *
  ... unwanted
 9. 9.
  ders saatleri hafta içi 8.30 da olan bazı bünyelerin cumartesi ve pazar günü erken kalktığı zamanların uykusunu da tamamlamak için yaptıkları olaydır. bidaha dünyaya gelsem koala olmak isterim o ayrı.
  ... korncu21
 10. 10.
  (bkz: büyüyünce ayı olacak abisi)
  ... antilopyawrusu