1. 1.
  2014 nba playoff doğu konferans finali 2. maçı. maç salıyı çarşambaya bağlayan gece 3:30 da cnn türk ten yayınlanacak.

  not: nba com da yazana bakmayın arkadaşlar. maç cnn türkte yayınlanacak. hatta büyük ihtimal 3. maçta cnntürk te.
  ... sitokalasin b
 2. 2.
  Pacers bu playofflarda iç sahada başarısız deplasmanlarda daha iyi. ilk maç Miami kazanır.
  2 ... wilcoo
 3. 3.
  maalesef nba resmi sitesine göre tsi çarşamba sabahı 03.30 da smart spor kanalından yayınlanacak olan maçtır. miami de greg oden sakatlığından dolayı yine oynamayacak, ki durumu çok da etkilemeyecektir. ilk maçı rakip savunmaya boyun eğdiğinden kaybeden miami bu maçta yine benzer savunma gelir ve aşabilirse kazanabilir. zaten bunu başarmaya çalışacaklar ama kağıt üstünde favori yine indiana olacak.

  lebron james büyük maçların büyük adamıdır, bu maçta da geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bir sürpriz bekliyorum ondan. haklı çıkarsam seri 1-1 e gelebilir...

  edit: 1-1 olunca eksi yemişiz. söyliyim çocuklara da seriyi almasınlar 3-1 oldu amk.
  ... caraskal
 4. 4.
  Miami için kritik maç eğer kazanmazlarsa seri yatar.
  1 ... wilcoo
 5. 5.
  miami alamasa da serinin yatmayacağı maç olacaktır. 2-0 a gelirse normal şartlarda 4-3 miami alır diye düşünüyorum.
  ... caraskal
 6. 6.
  nihayet cnn türk resmi sitesinden yayın açıklaması gelmiş olan maç. umarım bu sefer doğru söylüyorlardır...

  http://www.cnnturk.com/ha...i-cnn-turk-yayin-programi
  ... caraskal
 7. 7.
  cnn türk den yayınlanmış, ancak sanırım kimsenin izlememiş olduğu maç. başabaş geçen ve miami nin ilk maçtaki savunma hatalarına düşmeden rakibi fazla gaza getirmeyerek deplasmanda 87-83 kazandığı ve seride 1-1 eşitlik yakaladığı maç olmuştur.

  son çeyreğe 10 sayıyla giren lebron james toplamda 22 sayı 7 ribaunt 6 asist 2 top çalma ve 3 blokla gecenin kahramanlarından biri oldu, yükselişi devam eden dwyane wade ise 23 sayı 5 ribaunt 5 asist 1 top çalma ile galibiyetin bir diğer mimarıydı. onlara destek 11 sayı ile norris cole dan geldi.

  ev sahibinde ise lance stephenson hücumda çok aktif olduğu maçta 25 sayı 6 rbaunt 7 asist, roy hibbert 12 sayı 13 ribaunt 1 blok, david west 10 sayı 7 ribaunt 1 blok, george hill 13 sayı 3 top çalma ve paul george 14 sayı 5 ribaunt 6 asistle geceyi tamamladılar. west - george ikilisi toplamda 9/32 ile oynadılar.
  ... caraskal
 8. 8.
  miami heat'in 87-83 kazandığı nba playoffs 2014 doğu konferansı finali, ikinci maçı. miami heat bu galibiyetle seride durumu 1-1'e getirdi.

  miami heat'te dwyane wade 23, lebron james 22, norris cole 11 sayı ile oynadı. indiana pacers'te ise lance stephenson 25, paul george 14, george hill 13 sayı üretti.
  ... tearsofcold