bugün

(bkz: bekçilere kim bekçilik edecek)
dincilerde ki tecavüz hastalığı gene kanıtlanmış oldu.

artık polis polis değil akabenin özel muhafız birliği

akabeli olmayana tecavüz edebilen cesarete bak.
He he linke bak he he diye sözde çamur olarak kabul eden aptallar belki biraz utanır.

https://www.ntv.com.tr/tu...ma,aU2o-B1nGEms7nlZO3FcDg

Bakın bu hem yandaş medya hem de orada kocaman kocaman ANADOLU AJANSI yazıyor.

Sözlükte troll de gerzek de bitmiyor.
torpille sırf sizden diye yarak kürek adamları memur yaparsanız böyle olur.

emeği geçen herkesi götünden sikeyim.
oha lan! götümüzü korumak için bi de polislere güveniyoruz. polislere de güven kalmadı amk! (çomar polis)
cahil çomarın beline silah takıyorlar oluyor sana polis. polisi korumak için iftira atılan çomarları da inşallah başka polis siker.
suçun şahsi olduğu unutulmamalı, polislik müessesesi yıpratılmaktan kaçınılmalıdır.
155 polis imdat
156 imdat polis.
şaşırmak gerekmeyen normal bir olaydır.
inanmadım diyenler var bide. oğlum manyak mısınız? aynısı karınıza, kızınıza, kardeşinize yapılsa da aynı tepkiyi mi vereceksiniz? polis diye orosbu çocuğu olamaz mı yani?
güvenlik gerekçesiyle evinize bırakalım diyip arabada tecavüz eden polis ve sessizce onu izleyen diğer polis. tecavüz edene laf denmezde o izleyene uyuz oldum. sevgili olduklarını zannettim demiş. hadi sevgili olsalar bile polis aracı bunun için mi kullanılıyor amk gavatı.
hiç inandırıcı gelmedi.

ikinci polis, sapik arka koltukta kadına saldırırken ön koltukta kahve içmeseymiş iyiymiş.

doğruysa korkunç tabi.
Lise mezunu işsiz ipsiz sapsızları bile polis yapan düzenin sonucunda gerçekleşen olaydır.

Toplumla 7/24 iç içe olan bir teşkilatın personeli lise mezunu olamaz. Böyle böyle emniyet teşkilatının da içini boşalttılar, saçma sapan herifleri polis yaptılar.

Alın size yeni Türkiye.
siyasal islamcıların yönettiği ülkeden bir başka rezilliktir.
polis imdat vs imdat polis
(bkz: he he)

link şaşırtmamıştır.

edit: başlığını kopyaladığın siteye kürtleri sevmiyorum yaz da eteklilerin nasıl küfürler ettiğini gör. bunları uyduran yayan herkes tutuklanmalı.