1. 1.
    yeni türkiye'de gerçekleşmiş iğrenç olay.

http://www.hurriyet.com.t...emuru-tutuklandi-40778159
    10 -8 ... diskapininmandali
  2. 2.
    (bkz: he he)

link şaşırtmamıştır.

edit: başlığını kopyaladığın siteye kürtleri sevmiyorum yaz da eteklilerin nasıl küfürler ettiğini gör. bunları uyduran yayan herkes tutuklanmalı.
    10 -27 ... vamonos
  3. 3.
    yeter be yeter.
    ... allah in bir kulu
  4. 4.
    polis imdat vs imdat polis
    16 ... n dakota
  5. 5.
    siyasal islamcıların yönettiği ülkeden bir başka rezilliktir.
    7 -3 ... system error
  6. 6.
    Kendi başına gelmedikçe inanmayan akp kadrosu yine geldi. Suçlu suçludur lan. imam olması onu masum yapmaz. Polis asker olması bunu sabit kılmaz. Alenen bu konuda hainler olduğu halde neden bu tip haberlere de inanmazsınız bilmem. Haber hürriyette var diye ise zaten la yok size vicdansızlar.
    10 -2 ... sogeking
  7. 7.
    Lise mezunu işsiz ipsiz sapsızları bile polis yapan düzenin sonucunda gerçekleşen olaydır.

Toplumla 7/24 iç içe olan bir teşkilatın personeli lise mezunu olamaz. Böyle böyle emniyet teşkilatının da içini boşalttılar, saçma sapan herifleri polis yaptılar.

Alın size yeni Türkiye.
    9 -3 ... alkolik oldum
  8. 8.
    hiç inandırıcı gelmedi.

ikinci polis, sapik arka koltukta kadına saldırırken ön koltukta kahve içmeseymiş iyiymiş.

doğruysa korkunç tabi.
    3 -3 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  9. 9.
    skandaldır. kolluk güçlerinin psiko teknik eğitimi ve desteği almasını gerektiğini göstermiştir. ayrıca kolluk gücü olmak ciddi bir konudur. kişinin ruhsal, fiziksel her konuda destek eğitimden geçmesi gerektiğini gösterir. biz liberaller iktidara gelirsek ülkede tüm kolluk güçleri özel seçilecektir. ideolojik veya psikolojik takıntıları olanlar elenecektir.
    şimdi az önce bir başlıkta konunun siyaset malzemesi yapılmaması gerektiğinden dem vuruluyordu haklı olarak. ben de chp'lilerden yana çıkıp akp'lilere laf etmiştim. ama bu haberde görüyoruz ki, sözlüğün chp'lileri yine olayı siyasete bağlıyorlar. diyorlar ki ''akp ile birlikte tecavüz eden polis de ortaya çıktı'' şimdi böyle bir siyasi tartışma olabilir mi?

en sevdiğiniz lideriniz döneminde bir grup polis tecavüz olayına karışıp serbest bırakılmıştı

http://www.hurriyet.com.t...z-saniklar-polis-39067782

şimdi bu olayda da sizin liderinizin partisinin suçu mu bu polislerin tecavüz etmesi? bu kadar kirli bir siyaset ahkalı görmedim. hayır bir de 20 bin çocuğa tecavüz eden esad'ı desteklemeseler içim yanmayacak. bu konularda en son konuşması gereken kişilersiniz bir defa.

biz liberallerin iktidarında ülke japonya gibi olacak. refah, huzur, en az suç işlenen, rüşvetin olmadığı, cinayetin olmadığı, kadına şiddetin, tecavüzün, tacizin olmadığı bir ülke inşa edeceğiz. akp ve chp'liler de bu kadar saçmalayamacaklar.
    -3 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  10. 10.
    güvenlik gerekçesiyle evinize bırakalım diyip arabada tecavüz eden polis ve sessizce onu izleyen diğer polis. tecavüz edene laf denmezde o izleyene uyuz oldum. sevgili olduklarını zannettim demiş. hadi sevgili olsalar bile polis aracı bunun için mi kullanılıyor amk gavatı.
    3 ... katsura