bugün

(bkz: reklam verdiği siteyi kapatan muhteşem lider)
girilememektedir. tahminen kapatılmıştır.
(bkz: hotspot shield)

edit: işe yarıyor.
muhtemelen servis sağlayıcılar tek tek kapatıyor. ben giremiyorum. servis sağlayıcım vadafone.
ttnetten bağlı ve twittera girebilenler var.

birazdan anlaşılır ne olduğu.
(bkz: melih gökçek ağlıyor)
(bkz: melih gökçek mağdur)
(bkz: melih gökçek yaralı).
istanbul dışında bazı illerde girilmektedir. ancak istanbuldan girebilen kimse yoktur. zaten siteye girince "bilmem ne bilmem ne kararınca telokominasyon tarafından koruma tedbiri uygulanmaktadır" diye sik bir yazı çıkıyor karşınıza. diktatör was here
https://twitter.com/repor...status/446763086511624193
yeni eylem nedenimizdir. hayırlı olmasını dilerim.
yeni eylem nedeni olmaması gereken olaydır. galeyana gelmemek lazım, bunlar hep hesaplı ve istenen şeyler. onlara istediklerini vermemek lazım.
bu nedir efenim rahatça fikir alışverişinde olduğumuz sosyal siteyi hangi ileri demokrasi kapatabilir? bundan bile korkar oldunuz...
Sözlüğün tıklanma sayısını arttırmış girilememe. Girilememe
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
Bı iki kişi de Taksim'de sallandırsın oldu olacak ibreti alem diye.
vodafone'dan girilmiyor efendim.

ama superonline'dan akıyoruz yine. *
porovokatörlerin hökümeti yıkmaya çalıştıkları gavur sitesi kapanmıştır çok şükür.

bu cümle şakalı komikli olmasına rağmen gerçekten kuran var. yani şaka değil özünde. türkiye'de anlatacağın en mantıksız fıkranın bile gerçek hayatta yaşanmış olma ihtimali yüzde doksan sekiz üzeridir.
Bu işin içinde iktidarın parmağı varsa buradan sesleniyorum:
interneti de kapat ne gerek var?
Olmadı elektrikleri kes, bütün iletişim hatlarını devre dışı bırak.
Ulan şaka maka Kuzey Kore oluyoruz.
vay be gerçekten kapatılmış. hadi çıkın eyleminizi yapın, her yeri yakıp yıkın. biz de izleyelim.
Ben giriyorum lan. Turkcell superonline dan mıdır kayseride yaşadığımdan mı bilinmez.
şu an itibariyle kablonet kullanıcıları twitter'a erişememektedir.
reklamlar
Kardeşler kundura
bir alana ikinci de aynı fiyata.
Sezon ürünlerinde %7,5 indirim.
Sümbül sokak no:12/5 nişantaşı
reklamlar

Sosyal medya engelleme provasıdır.
ttnet'e de gelmiştir. hayırlı olsun.
kuzey kore'ye hoş geldiniz.
Benim dns değişik. 2 yıldır bilgisayar kullanmıyorum. Giriyor şuan. Ama otomatik dns kullananlarda girmiyor olabilir.
Ben girebiliyorum Super Online kullanıyorum.
eğer gerçekleşirse twitterin sahibi ben olsam tayyibin hesabını silerdim ve sayfasına şunu eklerdim kısasa kısas kardeş.