bugün

Gılışdaroğlu neden mi yok?

Koskoca cehape genel başkanı mı belediye başkanı adayı gibi mi davranacak?

Koskoca cehape genel başkanı mı belediye başkanı olacak?
kendisine rakip olarak, karşısında ki rakip belediye başkanını görüp de muhtar olmak için oy dilenen çatkapı muhtar adayı gibi oy mu dilenecek?

Koskoca cehape genel başkanlığının bir ağırlığı var.
Ev de kızlar pijama partisi yaparken veya çocuklar odasına çekilip oyun oynarken ya da okulda sınıf başkanı seçerken anne babaları aralarına dalar onlara karışır mı?

Evet, adet olsun destek diye tanışma konferans seminer toplantı da bulunur ama koskoca cehape genel başkanı kanarya severler toplantısı bile olsa eline miktofon alıp her zaman her yerde adayını yok sayıp "o tek başına bir şey yapamaz. Korkmayın hep ben başında olacağım.zaten bu ben olmasam ayakkabısını bile bağlamayı bilmez. Korkmayın garantisi benim, ona oy verin" anlamına gelen icraatları ile adayını sünepe iş bilmez konumuna sokmaz.
Helal olsun meral aksenere gördügüm en yürekli kadin.
(bkz: her şey çok güzel olacak)
Çok güzel bir miting oluyor
meral aksener
acayip tokatliyor sisi kim onu açikladi.
istanbul'un ve istanbullunun ağzına sıçmaya niyetli ittifakın mitingidir.
birazdan "mansur yavaş ın orada işi ne" ciler gelir.

sanki koskoca cb ve içişleri bakanı nın istanbul bşb seçimlerinde çok işi varmış gibi.
meral akşener ablamız, mansur yavaş ve ekrem imamoğlu'nun birlikte yapmış oldukları miting.

şuraya bakın şampiyonlar ligi gibi maşallah;
görsel

an itibariyle meral ablamız konuşuyor, canlı yayın linki;
https://www.pscp.tv/w/1yoKMEppDWpKQ

şu kalabalığın 5'te 1'i
görsel

şu da diğer 5'te 1'i.
görsel

alıştıra alıştıra koyuyorum akepeliler, korkmayın diye yavaş yavaş koyuyorum size, yoksa bunu direkt koysaydım korkardınız.
görsel

meral ablam çok güzel tokatlıyor an itibariyle.
sisi kimmiş, kime denirmiş bilale anlatır gibi anlattı meral ablam.

şüphesiz ki bu milletin tokatını yiyeceksiniz...