1. 1.
    2 yıl sürmüş.
    Bazı itfaiyeciler durumu itiraf etmesine rağmen ceza almamış.

Bu arada Fransa da okulda rahatsızlanan çocuklara neden itfaiyeciler müdahale ve tedavi ediyor anlayamadım.

https://m.ensonhaber.com/...pki-fransa-sokaga-dokuldu
    4 -1 ... cok erken oten horoz
  2. 2.
    Laik inanışta normaldir.
    6 -16 ... aboskal
  3. 3.
    ülkesinin hertarafından bu ve bunun gibi haberler duyulan ülke vatandaşları tarafından tuhaf sayılan olaydır. Sen önce kendi bokunu temizle derler adama.
    ... mihayil tuhachevskiyy
  4. 4.
    yok be oğlum, adamlar laik ve modern, hepsi aydın insanlar.
    3 -2 ... masklavi
  5. 5.
    Evet laikler ondan. Ortadoğuda hiç tecavüz yok. Çünkü adliyeye gidicem diyen kızı daha gidemeden ailesi iple asıyor.
    4 -3 ... morat
  6. 6.
    Dallama fransızların yaptığı işe bak aq. Kurbağa bacağı yiyen amk nonoşları.. O silkik 20 Fransızı ren nehri'nde boğacaksın bir güzel var ya.. 2 yıl tecavüz etmişler bir de.. Fransız zencilerine teslim edilmeleri lazım, açık ve net.
    2 ... magicovento
  7. 7.
    --spoiler--
    bu arada fransa da okulda rahatsızlanan çocuklara neden itfaiyeciler müdahale ve tedavi ediyor anlayamadım.
    --spoiler--

fransada böyle olup olmadığını bilmiyordum ancak Amerika'da böyle, itfaiye, ambulans diye ayrılmıyor. itfaiye ekipleri acil yardımda bulunuyor, sağlık kontrolü yapıyor.

20 adet Fransız pedofili oruspu evladının yediği boktur.

suçu itiraf edenler tutuklanmamış bile.
    dünyada adalet yok, adaleti sikeyim.
    5 ... katil oldum
  8. 8.
    Bizde de benzeri bir olay olmuştu o aklıma geliyor böyle olaylar okuyunca.

Bence bu tür tipler idam edilsin.
    ... uzay muhtari
  9. 9.
    Türkiye'de sıradan bir olaydır.
    3 -3 ... tam1peachh
  10. 10.
    türkiye'de yaşansa kimseyi sokaklara dökmeyecek olaydır. çünkü sıradanlanmıştır. laik maik diyen rezillere bakmayın. tükiye'de yaşanan bir çok olaya sesleri çıkmaz. hatta büyük ihtimalle de komşujlarının 10 yaşındaki kızlarına ağızları sulanarak bakıyordurlar.
    3 -3 ... markasiz