bugün

akp genel başkanı recep tayyip erdoğan'ın abd'nin new york kentinde görülen görkemli konvoyudur.

yine onlarca lüks araç ve pek çok koruma ile new york sokaklarını fethetmiş bu kez.
https://streamable.com/ptx3ca

çok merak ediyorum, dünyada bunun bir benzerini yapan var mı acaba?

adam başka bir ülkede yüzlerce milyon dolar harcayarak gökdelen yaptırıyor, bunun açılışı için de türkiye'den kendisiyle birlikte yüzlerce kişi geliyor ve bizim vergilerimizle dünyanın en zengin ülkesine hava atmaya çalışıyorlar...

gerçekten bunun bir örneği var mıdır dünyada acaba?

seyredin arkadaşlar. iyi seyredin...
ödediğiniz vergilerden yararlanamıyorsunuz bari seyredin...
moralim sikildi teşekkürler.
trafik sıkışmış orada. amerika halkı zengin olduğu için onların kullandığı arabalardır onlar, yoksa öyle konvoy mu olur? olmaz öyle şey, abartmayın...
bununla gurur duyacak olanın şimdiden beynini sikeyim.
Donanmamızı göremedim.

Neyse ezanlarımızı susturamayacaksınız!
benim aslın merak ettiğim bu araçlar oradan mı kiraladılar yoksa bu kadar uçak sahibi olunmasının sebebi bu araçların gidilen her yere götürülmesi mi ? birileri hava atacak diye bu araçları oraya götürmek dünyanın parası.
keşke bu maliyetin hepsi akplilerden çıksa o zaman görürdüm amariga bizi kıskanıyor demeyi.
Yazık, gerçekten yazık...
Yine itibardan tasarruf etmemiş başkanımız...

Ben de bu elektrik faturasını kim ödicek diyr düşünüyom.
Bu konvoya harcanan paralar ile öğrencilerin 650 tlcik olan bursları ,1000 lira olabilirdi.
Şu konvoya bakıp Amerika’yı inlettik diyen bir kitle var. Keşke oraya kadar gitmişken Biden’le bi görüşseydik.
Güvenliği Abd sağlıyor, planlamayı onlar yapıyor, arabayı onlar veriyor. gerçi insan inanmak istediğine inanır o yüzden ne desek boş.
görsel

Amerika’da Kendi dışişleri bakanı tarafından karşılanan cumhurbaşkanımızın itibarını koruyan konvoydur. Konvoyla itibar olmaz diyenler utanırlar mı bilmem!