bugün

daha entelektüel evrimini tamamlayamayan bu yetersizlerin sözlükten uzak tutulması gerekir.

bin yıl geçse, tek bir muhabbete bile girmeyeceğim post adölesanların, internetin gizliliği sayesinde bana ulaşmalarına nasıl izin veriliyor anlamıyorum.

moderatörler göreve.

tanım: 20 yaşından küçük insanların sözlüğü kullanmalarını engellemek için yapılan bir girişim.
mümkün olmayan durumdur. milletin tc kimlik no'su ile giriş yapacak hali yok.
akıl yaşta değil baştadır .
her ne kadar 20 yaşından büyük olsan da birçok ülkede reşit olma yaşının 18 olduğunu unutmuşsun .
arkadaş,nicki gibi ilgi çekmek istiyor. 20 yaşından küçüklerin engellemesi demiş ki kimbilir kendisi kaç yaşında acaba?
akıl yaşta değil baştadır. on yaşında bir çocuk bile bazen 40 yaşındaki bir adamın olgunluğunu gösterebilirken 40 yaşındaki bir adam 10 yaşındaki bir çocuk gibi davranabilmektedir. ha çok aşırı çocuksu ergenler var o konuda haklı ki buda yazar alımı için gerekli müdahelelerle gideriliyor sanırsam.
çocukların metin2,knight,silkroad ve diğer sikimsonik oyunları oynamaktansa az da olsa birşeyler öğrenebilecegi bu siteyi onlara kapatmak şüphesiz ki en büyük infaz olur.
kesinlikle doğru bir söylem ancak sözlük sahiplerinin böyle bir güzellik yapabileceğini sanmıyorum.