1. ?.
  galatasarayımızın gençlerinin top koşturacağı ve muhtemel bir beraberlik ve ya mağlubiyet alacağımız karşılaşmadır.
  1 ... tosun burada da hizmetinizde
 2. ?.
  mağlubiyetten ya da beraberliğin önemli olmadığı, galatasaray' ın formalite maçıdır. genç futbolcuların istekli oyunlarının, kötü bir skoru önemsenmez konuma getireceği mücadeledir. çeyrek final eşleşmesinden önceki son duraktır.
  ayrıca; hasan kabze' nin gol atacağı maçtır.
  (bkz: medyum) *
  ... legend of the stranger
 3. ?.
  erciyesspor'un 4-1 lik üstünlüğüyle devam eden maç. dakika 73. * * ayrıca 4. dakikada kaleci aykut'un kırmızı kart görmesiyle 10 kişi devam ediyor galatasaray oyuna.
  ... wolfshade
 4. ?.
  5'e kadar yolu olan maç. çok ciddi maç olmasa da galatasaray'ıma bu skor yakışmaz.
  ... hendrix
 5. 1.
  galatasaray'ın ercisspor'dan ayar aldığı karşılaşmadır.
  1 -2 ... basliklari alt alta okumak
 6. 2.
  bunlar nasıl galatasaray yedek oyuncusu ya dediğim maçtır. *
  ... esprimakinasi
 7. 3.
  maçta ikinci yarı devam ediyor ve 7. (pen.) ve 58. dakikada Djalovic'in, 19. dakikada Emre'nin, 53. dakikada Cenk'in ve 9. dakikada Sabri'nin frikikten attığı gollerle...K.Erciyesspor 4-1 Galatasaray... Galatasaray'da penaltı pozisyonunda kaleci Aykut kırmızı kart gördü.
  ... iysr
 8. 4.
  (#1027294) tahim ettiğim ama bu kadarını da tahmin edemediğim erciyesspor'un 4-1 üstünlüğü ile devam eden karşılaşma. yedek kadro kendini göstermek bir yana dursun bir daha yedek bile olamayacağını göstermektedir.
  ... tosun burada da hizmetinizde
 9. 5.
  ''belki erciyesspor yener, ama sidik zoruyla'' dedirten, galatasaray'a ''oha''lar çektiren, her ne kadar yedeklerle olsa da, galatasaray'ın bu kadar yememesinin gerektiği, tahminen idman havasında geçmiş olan maç.
  2 ... faidelibilgi