1. 1.
    Çok pis salladı deprem mi oldu acaba.

Edit:ben sallandım galiba bir tek amk
    Edit2:------- -------- -------- ------- ---------- ------------ -------------- --------------
    2019.08.20 05:07:34 39.9077 33.0472 7.4 -.- 3.4 3.1 MAMAK (ANKARA) 7.4 km derinliğinde 3.4 şiddetinde olmuş. Evet ben sallanmamışım swh.
    ... anankim skywalker
  2. 2.
    sanırım deprem olmuş. ama ölçek olarak daha kaçtır açıklanmadı.
    2 ... umrumda degil
  3. 3.
    uykudan uyandıran depremdir.

şiddet 3.4, merkez üssü mamak.

http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst7.asp
    2 ... abd abd
  4. 4.
    3.1'imiş eviniz samandan mı birader bunu nasıl hissedebildiniz.
    11 -1 ... umrumda degil
  5. 5.
    Lan ben de cam dolaba cin mi kaçtı diye kontrol ettim. Rüyamda sevgilimle oyun oynuyordum ve afk iken kardeşi gelip itemlerini kurcalıyordu. Sevgilim gelince kovalamaya başladı.

Yanımdan yarım metre boyunda bir fil geçmiş gibi uyanınca spekülasyonlar coşuyor tabi.
    2 ... ictenyanmalibombomadam
  6. 6.
    ekşiye bakılacak olursa hakkariden bile hissedenlerin olduğu depremdir. bir şeyden de geri durun mk.
    5 ... bradpic
  7. 7.
    ANKARADA 25 YILDIR DEBREM OLMUYORDU iBB BAŞKANI MANSUR YAVAŞ OLDU VE ANINDA BiR DEPREM iLE RABBiM ANKARALILARI SINADI.... BU ŞÜBHESiZKi BiR UYARIDIR VE ĞÖRMESiNi BiLENLER iÇiN BiR iBRETDiR,,
    2 -3 ... yerli ve milli
  8. 8.
    varlığını uludan öğrendiğim deprem. apartmanımız dikmen'in en eski apartmanlarından. 1975'de yapılmış. ben değil, hane halkından kimse hissetmedi.
    2 -1 ... akillipetro
  9. 9.
    Tam bir richter olduğum için beni uykudan uyandırmış olan depremdir. Bahçelievlerde çok net bir şekilde hissedildi.
    ... norvecturku
  10. 10.
    depremin büyüklüğünün yanında ne kadar derinlikte meydana geldiği de önemli bir husustur. mesela 17 ağustos 99'daki 7,5'lik deprem yerin 17 km altında gerçekleşirken, bugünkü 3,4'lük deprem yerin 6,96 km altında gerçekleşmiştir. yani yüzeye yakın olmasından dolayı sarsıntı da şiddetli olmuştur. eğer 99'daki deprem 6,96 km derinlikte oluşsa idi, istanbul'da dikili yapı bulunmazdı.
    2-3 bandındaki depremlerin nasıl hissedilebildiğine insanlar şaşırıp duruyorlar. tavsiyem bir yorum yapmadan önce depremin büyüklüğünün yanında derinliğine de bakın.
    mamak sabaha karşı beşik gibi sallandı. bu depremi hissetmemek anormal olanıydı.
    ... son nefesini veren adam