1. 44.
    istanbul'da üniversite yazan arkadaşlarıma tuttuğu halde "ben gitmem istanbul'a, çok ciddi deprem beklentisi var" dediğimde bana bi taraflarıyla gülmüşlerdi. şimdi anladılar depremin ciddi bir olay olduğunu. 35/10 atıyorlar.

siz siz olun depremi hafife almayın. herkese geçmiş olsun.
    -1 ... tomris hatun
  2. 43.
    Çanakkale Ayvacık'ta saat 21:23'te 5,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Deprem, istanbul, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Edirne ve çevre illerde hissedildi.
    ... safir8432safir
  3. 42.
    Bakırköy'de sorun yok. asayiş berkemal.
    ... stargate
  4. 41.
    Cizre'de hissedilmemiştir.

O değilde bugün şu yazıyı okudum, gezegen hareketlerinden falan dolayı 21 şubatta büyük bir deprem olacağı tahmin ediliyormuş.

https://m.nerinaazad.org/...yari-mega-deprem-olacak-1
    -1 ... once upon a time in cizre
  5. 40.
    merkez üssü çanakkale ayvacık olan depremdir. Edirne merkezden hissedilmemiştir.
    ... vettelist
  6. 39.
    Internette okudum yarin 8 siddetinde deprem olacakmis diye 5 dakika Sonra sallandim izmirde.
    ... alexdeberk
  7. 38.
    istanbul’un dağ başında oturduğumuzu bir kere daha kanıtlamış olan depremdir, hiç hissedilmedi.
    2 ... llllllllll
  8. 37.
    istanbulda değil çanakkalede olan depremdir. Çanakkaledeyim bana dua edin *

Çanakkale ayvacıkta gerçekleşmiş, şiddeti 5.5, derinliği 8.5km' miş. Çok da korkulacak bir şey yok.
    1 ... minik lokoli
  9. 36.
    çanakkale Ayvacıkta meydana gelen depremin istanbulda hissedilmesidir. ayvacık Şubat 2017’de yıkıcı bir deprem yaşamıştı. bu sabah güne karabiga fayı üzerinde meydana gelen 4 ve civarı depremlerle uyanmıştı. ama 21.23’te deprem daha büyük.
    ... the dayi slx
  10. 35.
    Canakkale depremi olmasın o. Her neyse bursa da filan da hissedilmiş. Bu sıralar depremlerin görülme sıklığı arttı sanki. Kaynak her ne kadar tırt olsa da Şöyle bir haber varken bunun olması dikkat çekici. https://m.mynet.com/mega-...eprem-olacak-110104927265
    7.5 büyüklüğünde bir deprem görmüş bir insan olarak korkuyorum açıkçası.
    3 ... serenadd