bugün

kendi basina devlet kurmak istemeyen ama bunu yapmak icin parasi ne de zamani olan ve devlet kuramadim kabile kurayim diyerek misyonunu tamamlayan kisidir. zaten bu misyonunu tamamladiktan sonra adini oturan boga olarak degistirip evinin onunde bagdas kurup baris cubugu tutturur. cani sikilinca "sag sola kafa derin metresimin kemerini susleyecek" falan diyerek baska bir aleme hicret etmeyi bekler.
seri sperm üretimine geçmiş cahildir.
korunma yollarından habersiz, maliye hesabından bi haber olan, girişimci yada gelecekte futbol takımı kurmayı planlayan ileri görüşlü müteşebbis.
(bkz: fabrikatör)
(bkz: darbükatör baryam)
(bkz: piyanist şantör)
kriz nedeniyle 20 de kalmış kişidir. ve hala " ooo siz benim krizden önceki halimi bi görseniz " diyerek iğrençleşen kişidir. serbest bıraksan bunları 40 lara 50 lere kadar çıkabilme potansiyeli vardır bunların.
(bkz: krizin getirileri)
hayatının 15 yılını hamile olarak geciren insandır * hal böyleyken gebe kalmaktan çocukları ile ilgili bir fikri olmayandır. marifet olan doğurmak değil yetiştirmektir ne de olsa.
kendini aşmış bir kişidir.neyi kanıtlamak ister bilinmez yada kime yaranmak.doğurabiliyorum bakın 15 bakın 16 bakın 20.başın göğemi erdi.