1. 1.
    Manisa’nın Turgutlu ilçesindeki bir alışveriş merkezinde, A.Ö. (45), iddiaya göre, babasının yanındaki 2 yaşındaki kız çocuğuna göz kırptı. Durumu fark eden baba, dışarı çıkardığı A.Ö.’yü çevredekilerle dövdü. A.Ö., polis tarafından gözaltına alındı.
    2 yaşındaki kıza göz kırpan adamın dövülmesi

Olay, dün saat 21.45 sıralarında, Ergenekon Mahallesi Kavşağı’nda bulunan bir alışveriş merkezinde meydana geldi. A.Ö., iddiaya göre, alışveriş yapan ailenin 2 yaşındaki kızına göz kırptı. Kızına göz kırpan A.Ö.’yü fark eden baba, "Niye göz atıyorsun?" diyerek şüpheliyi alışveriş merkezinin dışına çıkardı. Baba ve olayı öğrenen çevredekiler, A.Ö.’yü tekme tokat dövdü. Kanlar içinde kalan A.Ö., olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.

http://m.hurriyet.com.tr/...pan-kisiyi-dovdu-40772194
    6 ... atechso
  2. 2.
    bende bebeklere ve küçük çocuklara göz kırparım arada ama bu sapık bir anlam taşımıyor.

bundan sonra hayatta yapmam ortalık manyak dolu.

bu dincilerin işi gücü sapıklık.
    30 -15 ... we did it
  3. 3.
    Toplum mühendisliğinin sonucu bu.
    Suni Gündemimizi belirleyen odakların istediği şey tam da bu işte.
    9 -1 ... atlant isten gelenadam
  4. 4.
    2 yaşında kız diye bir şey yoktur. 2 yaşında bebektir o daha bebek.

Bebek sevmeyen, görünce yanaklarını koparmak istemeyen, öpmek istemeyen kaç kişi vardır aramızda? Herkesin böyle olmasını bekleyemeyiz.
    26 -2 ... hayatkimeguzel
  5. 5.
    bu olayıda müslümanlara bağladınız ya size helal olsun. millet taciz olaylarından kafayı sıyırmaya başladı.şimdi iki yaşındaki bebeği öpsek,hafiften ısırsak,yanağını sıksak sapık damgası mı yiyeceğiz.
    yeryüzünden merhamet kalkacak lan. ona yanarım.
    16 -7 ... idrak yollari enfeksiyonu
  6. 6.
    oha bir de göz kırpan adam tutuklanmış. dövenler serbest.

nasıl paranoyak bir toplum oldu la biz böyle?
    20 -1 ... kalemime sinek kondu
  7. 7.
    ben şok ben iptal. arkadaş ne ara bu kadar psikopat olduk biz? 2 yaşında bebek lan o. ne var yani çok tatlıdır göz kırpmıştır. ben de küçük bi çocuk gördüğüm zaman gülümser ve göz kırparım.

bana böyle bi psikopat gelecek ki ağzına sıçayım ortalık yerde.
    16 ... rockabye moffy
  8. 8.
    linç kültürü her zaman sıkıntıdır.

1 suçlu lince maruz kalıyorsa 3 masum kişi aynı linç kültüründen nasibini alıyor.

adamı tutuklamak neden? göz kırpmak suç mu? bizim ülkede bebek, çocuk sevmek oturmuş bir adettir. nazar değmesin diye maşallah da denir.

adama saldıranların yarısı ne olayı görmüştür ne haberleri vardır. vur abalıya mantığı.

gerçek suçlular linç edildiğinde iyi olmuş dedikçe bu tarz linç eylemleri artacak. çünkü bir teraziden geçmeden hüküm veriliyor.
    15 ... raduyev
  9. 9.
    eksik bilgi olan haberdir zannımca. bunun için adam tutuklanmaz. hepimiz göz atıyoruz böyle bebelere. dolmuşta, otobüste. yerim onları ben .
    3 ... teflon
  10. 10.
    Babanın sapık olma potansiyelini açığa çıkaran hadise. O babanın gözlem altında tutulması gerekli kesinlikle.
    7 -1 ... kardabi